На што ве асоцира некој ник?

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од ViRuS, 27 јуни 2006.

 1. ViRuS

  ViRuS ПрОвОкАтОр

  Член од:
  20 август 2005
  Мислења:
  2.048
  Допаѓања:
  21
  Стварно ми беше смешно кога прочитав на едно место дека Вирус асоцирало на Галичка урда (незнам зашо)!!!
  Кажете вие кој ник на што ве Асоцира!?!
   
 2. Мари

  Мари ...

  Член од:
  31 декември 2005
  Мислења:
  1.109
  Допаѓања:
  0
  Мене ејсид ме асоцира на нешто кисело....:):)
   
 3. MaRiNa`Oh

  MaRiNa`Oh стара школа

  Член од:
  26 март 2005
  Мислења:
  3.554
  Допаѓања:
  29
  Мене мари отсекогаш ме потсеќала на цвеќе некое.. незнам зш :)
   
 4. dusicka

  dusicka UBAVA KAKO CVET

  Член од:
  5 март 2006
  Мислења:
  301
  Допаѓања:
  0
  мене марина ох ме потсејќа на мојата најверна другарка
   
 5. ПрИтИ_гРл

  ПрИтИ_гРл Unforgivable ♥

  Член од:
  6 јуни 2006
  Мислења:
  2.554
  Допаѓања:
  20
  мене душичка ме потсеќа на нешто многу убаво топло нежничко итн....
   
 6. Мармеладова

  Мармеладова Tale of the inexpressible

  Член од:
  21 април 2006
  Мислења:
  1.743
  Допаѓања:
  182
  мене pretty_girl ме потсеќа на слатко и убаво девојче
   
 7. Manga

  Manga

  Член од:
  21 април 2006
  Мислења:
  6.882
  Допаѓања:
  2.129
 8. kLiNkA

  kLiNkA Ponosna Hrvatica

  Член од:
  4 јануари 2006
  Мислења:
  2.116
  Допаѓања:
  5
  Manga me potseka na marihuana
   
 9. MoNa`

  MoNa` Do you believe in perfection ?

  Член од:
  18 април 2006
  Мислења:
  1.702
  Допаѓања:
  6
  Klinka me potseka na nekoe malo devojce:)
   
 10. Чек Он Ит

  Чек Он Ит Гостин

  Мона ме потсеќа на мхххх па на лето ме асоцира твојот ник и на едно од моите омилени имиња
   
 11. Скулгрл

  Скулгрл Queen of the superficial::..

  Член од:
  17 јануари 2006
  Мислења:
  5.059
  Допаѓања:
  61
  Чек он ит ме потсеќа на спот.:vozbud:
   
 12. Чек Он Ит

  Чек Он Ит Гостин

  Скул грл ме аскоцира на Хилари Дафффффффф
   
 13. *P|nK_G|rL*

  *P|nK_G|rL* ~Pretty in Pink~

  Член од:
  21 мај 2006
  Мислења:
  761
  Допаѓања:
  5
  Чек он ит ме асоцира на Бијонси
   
 14. Вокерка

  Вокерка Модератор

  Член од:
  29 јануари 2006
  Мислења:
  6.201
  Допаѓања:
  4.440
  *P|nK_G|rL* ме асоцира на девојка што обожава розева боја :)
   
 15. Чек Он Ит

  Чек Он Ит Гостин

  Хехе мене сите никови ме асоццираат на нешо,а твојот на шетачка , и на девојка што сака кошарка
   

Сподели преку: