Најубава општина во Скопје

Која е најубава Општина во Град Скопје?


  • Вкупно гласачи
    149
  • Гласањето е завршено на .
Член од
13 август 2008
Мислења
814
Поени од реакции
100
ajde da glasame za najubava opstina vo Skopje vo osnova na se.....
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.555
Поени од реакции
1.495
Јас ќе гласам за општината во која што живеам Ѓорче Петров.
 

BJK

\m/ Master of Puppets \m/
Член од
21 јуни 2008
Мислења
470
Поени од реакции
23
glasav za centar, no i karpos ne e los
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
83.153
Поени од реакции
190.010
Гласав за Ѓорче Петров, таму живеам, ми се допаѓа затоа што населбата е мирна и можеш наутро да се разбудиш кога сакаш, а не да те разбудат кочниците на некое разбеснето возило или во 16 часот попладне да трпиш свирежи од разбеснетите возачи на Партизанска или Димитрие Чуповски.
Сепак, освен во Ѓорче би можела да живеам и во Карпош и Тафталиџе, но во други населби не.
 

Tea ^^

★ loli pop ★
Член од
15 октомври 2008
Мислења
187
Поени од реакции
8
Според мене мислам дека карпош:helou:
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
450
Гласав за Карпош...најчиста е , најубава и се е блиску :)
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.005
Поени од реакции
1.607
Чим сите за својата гласаат, па и ја така ќе гласам
Кисела Вода е најбоље оу јеа:baeh:
 
P

Princ

Гостин
Чим сите гласаат за својата, јас ќе гласам за туѓата :icon_lol:
Гласав за Кисела Вода.
 
На врв Bottom