Најубава жена во светот (со фотографии)

Член од
23 мај 2013
Мислења
2.206
Поени од реакции
5.056
Член од
8 јули 2008
Мислења
4.419
Поени од реакции
7.757
1634223601783.png

Не дека е нај убава во светот, aма ептен, eптен ми е симпатична и, после неколку изгледани серии и интервјуа од неа, делува ултра талентирано и уникатно.
Се гледа дека има и внатрешна убавина освен таа мила фаца и преубава насмевка.

1634223743769.png

Исто и германкава, ретка убавина...
И на двете по фаца им се гледа дека се комплетни женишта(т.е девојки), будење покрај нив на сабајле со тие прејаки мистични очи и таа насмевка.... енергија за цел живот.
емотивен, когнитивен, психички и секаков мир.
 
Член од
23 мај 2013
Мислења
2.206
Поени од реакции
5.056

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.615
Поени од реакции
21.324
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.906
Поени од реакции
14.596

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.615
Поени од реакции
21.324
Рејхаааааааааааан! Ќе те убијаааааааааам! Во конакоооооооооот!!!!



1640977549727.jpeg











Мажи прво заприметуваат цицки, газови. Само јас коса. Ваква коса е фатална за мене.

Ако се женам некад ќе направам предбрачен договор со една ставка. Да не смее без мое одобрение да направи никакви модификации на косата. Било какво фарбање, кратење, шатирање мора да биде со мој амин. Да имам неотуѓиво право на нејзината коса.

 
Член од
23 мај 2013
Мислења
2.206
Поени од реакции
5.056
Замислете да сте девојка да имате виткана и да ја пеглате косата секојдневно...познавам доста такви o_O:unsure:

Жените навистина не знаат што сакаат...јас на сред час сум се губел гледајќи ја една соученичка моја во косата како си ги врти локните меѓу прстите :love:
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.615
Поени од реакции
21.324
Замислете да сте девојка да имате виткана и да ја пеглате косата секојдневно...познавам доста такви o_O:unsure:

Жените навистина не знаат што сакаат...јас на сред час сум се губел гледајќи ја една соученичка моја во косата како си ги врти локните меѓу прстите :love:
Жив пример. На еден од најдобрите мои другари девојка му (сега сопруга) еден ден се појави со виткана коса у кафич. И викам-Што ти текна вака да ја виткаш? Ми вика-Вака ми е природна немав време да ја пеглам од бањање директно тука дојдов да не закаснам. И викам-Три години сте во врска и сега прв пат дознавам дека ти уствари имаш виткана коса? Еве 10 години ќе направат во 2022, тоа беше прв и последен пат кога ја видов со виткана, а пројдоа милион родендени, викенди, збиранки, дружби. Сто пати и кажав да си ја пушти, не сака ни да чуе, не си се свиѓала со виткана Ако и е права ќе ја витка, ако и е виткана ќе ја пегла. Ако има мали цицки, зошто имам мали цицки, ако има големи цицки, сите ме гледаат во цицки сакам помали да имам. Боже сачувај, жени.
 
Последно уредено:
Член од
23 мај 2013
Мислења
2.206
Поени од реакции
5.056
Жив пример. На еден од најдобрите мои другари девојка му (сега сопруга) еден ден се појави со виткана коса у кафич. И викам-Што ти текна вака да ја виткаш? Ми вика-Вака ми е природна немав време да ја пеглам од бањање директно тука дојдов да не закаснам. И викам-Три години сте во врска и сега прв пат дознавам дека ти устввари имаш виткана коса? Еве 10 години ќе направат во 2022, тоа беше прв и последен пат кога ја видов со виткана, а пројдоа милион родендени, викенди, збиранки, дружби. Сто пати и кажав да си ја пушти, не сака ни да чуе, не си се свиѓала со виткана Ако и е права ќе ја витка, ако и е виткана ќе ја пегла. Ако има мали цицки, зошто имам мали цуцки, ако има големи цицки, сите ме гледаат во цицки сакам помали да имам. Боже сачувај, жени.
Нема поместување од нивни позиции штом се заречат, толку.
Сами си пукаат во колено со пеглите
 

Kajgana Shop

На врв Bottom