Најстраствени и најгласни навивачи

Член од
4 ноември 2008
Мислења
1.330
Поени од реакции
80
Едни од подобрите навивачите на Босна: Фанатикоси
А овие фанатикоси им се за репрезентација нели? се групираат сите навивачки групи кога игра босна.Така треба и ние ама јбг неможеме ние дека сите наши навивачки групи се најјаки сите можат сами не им треба никој:toe::toe::toe:јбг
 

Krkiroma

NOMEN EST OMEN
Член од
30 декември 2008
Мислења
736
Поени од реакции
22
Сос Кагон, сос кагон... - Ривер Плата, каква оригиналност на босанските навивачи.
Да Сос Кагон е на Ривер Плата меѓутоа Сос Кагон ја имаат преработено и Галатасарај, Фенербахче, Бешикташ и уште многу навивачи. Само интересна е обработката тоа сакав да го покажам.
 

PxFxCx

Јужни Фронт
Член од
15 септември 2007
Мислења
452
Поени од реакции
4
Да Сос Кагон е на Ривер Плата меѓутоа Сос Кагон ја имаат преработено и Галатасарај, Фенербахче, Бешикташ и уште многу навивачи. Само интересна е обработката тоа сакав да го покажам.
Ја имаат препеано речиси сите европски навивачки групи, но ја немаат ставено како химна на својата навивачка група !
 

Krkiroma

NOMEN EST OMEN
Член од
30 декември 2008
Мислења
736
Поени од реакции
22
Ја имаат препеано речиси сите европски навивачки групи, но ја немаат ставено како химна на својата навивачка група !
Е да тука си во право, им се видела интересна песната па си ја ставиле за химна.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Не е тоа фората друже да крадат песни од кој стигнат и да ги прават нивни химни.Финтата е да направат сами песни,со своја музика,не да крадат од Аргентинците,Бразилците или од кој не.Изгледа немаат мозок и полесно е да украдеш музика,за текстот како дојдат зборовите,нема врска.
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Она на Ливерпул и на Селтик пред натпревар, не се толку гласни навивачите, туку се имаат снимано, и пуштаат на звучки, па изгледа како сите да пеат.

Бешикташ се добри, но овие на Сан Лоренцо маме ебаваат.


Ya van a ver nosotros no somos Boca ni River Plate.
Y dale alegria, alegria a mi corazón.
La Copa Libertadores es mi obsesion.
Tenés que dejarlo todo por el Ciclon.
Tenés que poner mas huevos para ser campeón.
-------
Ponga huevos San Lorenzo.
Ponga huevo y corazon.
Esta hinchada se merece,
se merece ser campeon.
 

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.206
Поени од реакции
21.365
Navivacite na Dortmund, definitivno!

80.000 gledaci sekoja utakmica!

Super Clip!

Clip protiv Karlsruhe od vcera :D


Juzna tribina so 25000 gledaci
 

Kajgana Shop

На врв Bottom