Најомилена (култна) сцена од филм

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.572
Поени од реакции
5.034
"Men. You can't live with them, you can't kill them. Well, technically you can. But that's not the point."

 
Член од
21 април 2006
Мислења
7.066
Поени од реакции
2.692
Секој алкохоличар у неколку редови опишан

 
На врв Bottom