Најнови трендови на интернетот

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
14.974
Поени од реакции
33.056
Нереално е како едни те исти членови ја фаќаат увек параноичната страна, а и погрешната секако. Тешко е да живееш живот у кој све некој сака да те заебе, ти мисли лошо.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
22.257
Поени од реакции
36.195
Нереално е како едни те исти членови ја фаќаат увек параноичната страна, а и погрешната секако. Тешко е да живееш живот у кој све некој сака да те заебе, ти мисли лошо.
па боље е да си свесен него да си офца што ја стрижат. Има еден збор за вас што го открив, sheeple.
 
Член од
9 октомври 2022
Мислења
924
Поени од реакции
1.430
па боље е да си свесен него да си офца што ја стрижат. Има еден збор за вас што го открив, sheeple.
Ронка ти да можеш би се вратил у време рацете да му ги искршиш на тој тркалото што го измислил не па ова. Боље шипл него шизо, кип дет ин мајнд.

Се јави и домазетот аустралиски, пак истата екипица.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
22.257
Поени од реакции
36.195
Ронка ти да можеш би се вратил у време рацете да му ги искршиш на тој тркалото што го измислил не па ова. Боље шипл него шизо, кип дет ин мајнд.

Се јави и домазетот аустралиски, пак истата екипица.
тоа е со вас шипл, све ви е свеедно, само лапаш тоа лајната што ти сервираат и викаш супер е, има бетер.
 
Член од
9 октомври 2022
Мислења
924
Поени од реакции
1.430
Ние шипл ти шизо, види на крај на кој му е поубаво. Веројатно немаш фамилија со деца, и мислам дека за која година си блиску до терапија што ќе те здебели малце.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
22.257
Поени од реакции
36.195
Ние шипл ти шизо, види на крај на кој му е поубаво. Веројатно немаш фамилија со деца, и мислам дека за која година си блиску до терапија што ќе те здебели малце.
све е боље од тоа да си шипл како тебе.
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.624
Поени од реакции
7.027
Ние шипл ти шизо, види на крај на кој му е поубаво. Веројатно немаш фамилија со деца, и мислам дека за која година си блиску до терапија што ќе те здебели малце.
Јбг не може сите да сме педерчиња ко тебе и да ни е поубаво кога не шупчат.


Се поголем број на педерчиња, а условите за живот некако се полоши, можеби е само обична корелација :toe:
 
Член од
9 октомври 2022
Мислења
924
Поени од реакции
1.430
све е боље од тоа да си шипл како тебе.
Тужна ти е причата Ронка, 30+ години од детска соба, ни фамилија ни бутур. Само мониторот укључен на форуми твитери алтернативни медиуми и се пуниш со материјали да ди ка оправдаш мизеријата. Твоите у дневна седат си викаат кај згрешивме.
Јбг не може сите да сме педерчиња ко тебе и да ни е поубаво кога не шупчат.
Се поголем број на педерчиња, а условите за живот некако се полоши, можеби е само обична корелација :toe:
Неможе, да не ти искочи синчето двоцефче па да незнаеш кај да тераш. Карма е заебана работа, удара кај што највише боли.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
22.257
Поени од реакции
36.195
Тужна ти е причата Ронка, 30+ години од детска соба, ни фамилија ни бутур. Само мониторот укључен на форуми твитери алтернативни медиуми и се пуниш со материјали да ди ка оправдаш мизеријата. Твоите у дневна седат си викаат кај згрешивме.


Неможе, да не ти искочи синчето двоцефче па да незнаеш кај да тераш. Карма е заебана работа, удара кај што највише боли.
ти која фамилија ја имаш? Колку деца направи до сега у животот? Или ти си по лубрикантите, па разбирливо е за тебе, сигурно шупакот ти е отворен како црна дупка.
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.624
Поени од реакции
7.027
Неможе, да не ти искочи синчето двоцефче па да незнаеш кај да тераш. Карма е заебана работа, удара кај што највише боли.
Татко ти затоа ли не знае каде тера... Ај, бар за мајка ти си најубавата принцезичка. :pipi:
Принципот карма така не функционира, ама па педерите ко тебе не знаат кој дел од телото е за излез, а не па друго.
Ако имам син, од моја страна ќе знам што и како, ако имам ќерка, позезнато ќе ми е за растење, но тука е форумов за совети :D
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
15.022
Поени од реакции
17.768
Каков PR на нешто што и досега го имаше. Овие фрлаат еден тон пари за себепромоција.
Ела да видам некој да сака да биде лечен од компјутер.

 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
14.974
Поени од реакции
33.056
Зошто да не, и во двата случаеви зависиш од човек.
Ако е човек (доктур), прво голема е шансата да е отиден во главата, второ никој не ти гарантира колку разбира (пола завршуваат со бубица и прашање колку го надградуваат своето знаење), трето компјутерот може во дел од секунда да ги најде сите случаеви со слични симптоми а докторот прашање дали памти што јадел утрото, кај софтверот добивам подобар фокус (доктурот можеби сеуште мисли на стриптизетата од претходна ноќ), софтверот не бара мито и тн.

Софтверот ако е надградуван соодветно, и не е злоупотребен за нечиј профит е супериорен за аналитика и обработка на сите можни комбинации.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom