Најглупите прашања...

Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Седиш со некој на кафе, и го прашуваш ....... шо праиш?

Многу се нервирам вака кога ќе ме праша некој!

ШО ШО ПРААМ!!! ЕВЕ НА КАФЕ СУМ СО ТЕБЕ ЕБАТЕ!!!!!! ШО МОЖЕ ДА ПРААМ!!!!!!

lol
 
Член од
4 мај 2007
Мислења
40
Поени од реакции
0
Sekogas koga ke si dojdev od skolo majka mi ili tatko mi obavezno me prasuvaa "TE PRASAA NESO ILI SE SKRI POD KLUPA?" Auffffffffff kolku me nervira toa prasanjeeee.
 

Мармеладова

Tale of the inexpressible
Член од
21 април 2006
Мислења
1.743
Поени од реакции
184
низ улица ко ќе сретниш некој и прашва "кај си бе?"; "шо прајш бе?" божем не ме гледаш. И она глупо "да?!" кога ќе се изназбораш а тој појма нема шо си зборал
...
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
одам по пат, и ме застанува некој, и ме прашува кај одиш?
Шо к*р го боли кај одам?
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Aleee напиша:
одам по пат, и ме застанува некој, и ме прашува кај одиш?
Шо к*р го боли кај одам?
da mnogu go mrzam toa
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.656
Поени од реакции
13.156
се врти муабет у друштво со брат ми и јас дека сме браќа и оп еден кога тресна едно зелено прашање : вие двајца сте роднини:tapp:
 
Член од
7 јуни 2007
Мислења
95
Поени од реакции
3
1.Кд ке уциш
2.До кд ке спиеш
3.И што ке се пофалиш
Овие су според мене 3 најглупи прашања
 
Член од
10 април 2007
Мислења
166
Поени од реакции
0
Najglupavoto prasanje sto nekoj moze da mi go postavi e "Sto ima novo?" ili "Sto ke se pofalis?" E stvarno ne znam sto bi odgovorila na ova, a uste potesko mi e koga mi go postavuva nekoja licnost so koja se nemam videno EDEN CEL DEN! Svastaaaa!!!
 

Kajk

- нема лабаво -
Член од
10 март 2006
Мислења
512
Поени од реакции
1
*еј кај си бе? -еве бе
*со праиш бе? -еве бе
*како е? -добро бе
-а ти, како е? -еве бе........и ова треае, нали овај...
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.019
najglupavoto prasanje sto mene mi go imaat postaveno e "ti zensko si taka" ne masko sum ama sakam da se oblekuvam i da zboram kako zensko,a da i gradite mi se lazni":tapp:"
inaku licnosta sto me prasa me znae 5-6 meseci,ne znaev dali da se navredam ili da se umram od smeenje:pos2:
a najmnogu me nervira:ej mi se javi xxxx
-da?i kaj e?
-pa vo xxx e?
-epa aj da ideme
-ajde
-A TI?DOAGAS?
-ne dojdov do tuka da te ispratam,moite ne me pustaat ponatamu da idam....:toe:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
низ улица ко ќе сретниш некој и прашва "кај си бе?"; "шо прајш бе?" божем не ме гледаш. И она глупо "да?!" кога ќе се изназбораш а тој појма нема шо си зборал
...
Ej toa Da epten mi e film :D Taka u Vulkan ednas mi se desi :D Ja mrtva pijana, i edna drugarka doaga i zbori neso raskazue raskazue i ja ja gleam belo u eden moment i samo: Da? I fati da pripaga od smeenje i me treznese posle cela vecer :D

Ej ova ne e bas glupo prasanje ama taka neso. Potocno e ama ne so losa namera. Spiese kaj mene decko mi i majka mi da me budi u 7 zs sum u skolo ali on se razbudil odma zs se budi bas na sekoj sum.. I sea aj on da me razbudi. I me budi i pocnue da mi raskazue sto planira da prajme denta deka ke me cekal od skolo da se vratam i bla bla bla. A ja pak na pernica i uste u poluson i zavrsuva on so monologot i mi vika: Ok? I ja samo digam glava i onaka: A? Sho?
A prethodno 20 min muabet si praese :pos2: Definitivno najsupacko i najbolno prasanje do sea :D Ali jbg zivot :D
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Шо прајш бе кај си?

најглупо прашање е така ради реда.
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
хаха прееска колку сум се смеела.ме сретнува еден другар ми вика :каде бе? му викам:ништо! лол умрев
 

NexuS

hatecrew.NexuS
Член од
12 септември 2007
Мислења
59
Поени од реакции
3
naj glupo prasanje e ubedlivo koa nekoj so te mrazi za da ti naprai lice ke ti rece kaj si so ima novo dobar li si kako zivotot
 
Член од
28 јули 2007
Мислења
111
Поени од реакции
0
se slozuvam so vas Spies?? Kako si?? Bolen si?? So ti e??? So ima novo se so ke se pofalis??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom