Навивачки видеа на групите во Македонија од некои подобри денови.

Дискусија во форумот 'Навивачки групи' започната од ckembarbtt, 26 декември 2017.

 1. ckembarbtt

  ckembarbtt

  Член од:
  8 октомври 2015
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  462
  Доколку има некоја слична тема слободно поврзете..
  Да се присетиме на добрите денови од нашата тифо сцена која одеше во нагорна линија..

  Пелистер-Вардар 2008
  Ултрас Баир...
   
  На k0k014 и Ska Maniac им се допаѓа ова.
 2. k0k014

  k0k014

  Член од:
  10 септември 2016
  Мислења:
  2.655
  Допаѓања:
  3.354
  Слики ако има стави ги.
   
 3. pixa

  pixa

  Член од:
  19 септември 2009
  Мислења:
  3.136
  Допаѓања:
  2.164
  Још једна победа и титула...:pos:Уште една победа и титула...
   
 4. Colt Willcox

  Colt Willcox Љамче-Бутин Фанс

  Член од:
  27 ноември 2007
  Мислења:
  25.910
  Допаѓања:
  41.948
  Акo oвa ви биле пoдoбрите денoви зa групaтa, тoгaш не се лутете кoгa викaме декa сте мизеријa :icon_mrgr:
   
 5. ckembarbtt

  ckembarbtt

  Член од:
  8 октомври 2015
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  462
  За репертоарот на песни можи и не се најдобри,ама за бројка и организизација да.
  И ова го мислам за сите групи во земјава,горе долу се функционираше до 2012,од тогаш на ваму е се со сила,поздрав.
   
  На k0k014 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: