Ми се ебе

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Aceva напиша:
Сторм, фино ме потсети да си допишам у програмата на мојата партија, ќе изумев - Легализација на јавни куќи.
А, додека не добијам на избори, и овие нелегалниве ќе ти завршат работа:wink:
Ричард Маркс-Рајт хир веитинг

Нагонот е најзаебаната работа кој што човекот ја поседува. Оној кој ја нема...па шо знам, боље да не постои.

Молец, паметен си повеќе од тоа.
Ако си со ступид, прочитај се прво што се не пишуваш на Љубов и Секс форумот, така да...
Не те прави поголем фраер од мене еден коментар како тој погоре.
Мислам, која е поентата ако темава ја свртиме кон понижувања и такви срања?
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Storm ај ако успееш да боцнеш поради темава, кажи ми, и јас да отворам. Грефче сум :lol:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: DL5

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Ќе си го отсечам целосно куров ако од една заебана тема очекувам да боцнам нешто, на кајгански диалект кажано.
Едноставно е многу, досадно ми беше...гледав тетки на нет, и Бум, ми стана. И ми се ебеше...ама у тие моменти, еве сега не.
Како и да е,
Научив едно нешто, исто како и парите, ни жените не паѓаат од небо.
Треба да ги заработиш. :wink:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: DL5

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Многу сериозно ме сфати друже. :wink:

Зар мислиш дека сум до толку отиден? :D
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: DL5

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
А зарем ти мислиш дека ја мислам за тоа што ти мислиш?

Не мислев ништо, нема ни да мислам барем за тоа колку си отиден ти или не. Сите сме ние отидени на некој начин. :wink:

Нема врска, кога ќе ми се присака пак...ќе пишам дека ми се ебе.
Кому му смета, па...нека му стои. :lol:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: DL5

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Stormi, zal mi e, kolku i da ti se ebe na rabota si, i da sakash nemozish, isto kako i jas :D
Ali posle rabota sigurno ke mozish :wink:
Izdrzi :P
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Сторм не се нервозирај, зашто да смета ... баш јас сакав да отворам нешто слична тема ама секогаш некој ме престигнува :lol: Екстра е, а Форчн ... ах ај утре ќе се разбереме :lol: :lol: :lol: :wink:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Devilish Angel напиша:
Stormi, zal mi e, kolku i da ti se ebe na rabota si, i da sakash nemozish, isto kako i jas :D
Ali posle rabota sigurno ke mozish :wink:
Izdrzi :P
Девилиш, ај да видам издржи? Мислиш лесно е како што звучи? :lol: :lol: :lol: Тебе ти се е** ма? Цензурирав дека ептен вулгарно ми е некако ... ај ќе смислам некој друг благ термин :lol: :wink:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Devilish Angel напиша:
Stormi, zal mi e, kolku i da ti se ebe na rabota si, i da sakash nemozish, isto kako i jas :D
Ali posle rabota sigurno ke mozish :wink:
Izdrzi :P
Ам да,
Срање станвит у последно време жими се.
Баш кога сум на работа, ми летет паметот насекаде. И онака... ми текнуе на нешто, па уште на нешто па... се знајт крајот.
И...еф да му ебиш матер, треба да излегвиш од работа и кога гледаш, ти се смалил! :lol: И нормално си идеш да се истушираш и спиеш и се ова денови по ред, а ни трага ни глас од јебачица.
Ех, па у курац... не дека ми е лошо и вака.
Ама добар секс е навистина добар. ахах!
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: DL5

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
За дивајн,

Сторм нема време за нервозизам. Ептен е просто.
Нештата или ќе се случат или нема да се случат. Јебеш, не јебеш, време курца пролази викаат постарите.
И во право се...
Сторми сега ќе си иде да дремне, па ќе стане...па журка па ова па она и кој знајт, мојт некоја згодна цицлеста со добар бекграунд (читај гз) да го шмека...и се знајт шо ќе бидне
Отварање нов топик
ЕБЕВ! :lol:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: DL5

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
divine напиша:
Девилиш, ај да видам издржи? Мислиш лесно е како што звучи? :lol: :lol: :lol: Тебе ти се е** ма? Цензурирав дека ептен вулгарно ми е некако ... ај ќе смислам некој друг благ термин :lol: :wink:
Am ljubavi sakala nejkela ke izdrzam .. sho da pram .. rabota si e rabota nemozam ovde nishto :D A za toa dali mi se ili ne mi se .. pa ziv choek sum neli? Ne e toa normalna pojava? :D A tebe ne ti se?
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: DL5

MSV

Член од
24 март 2005
Мислења
2.423
Поени од реакции
38
StormAngel напиша:
Едноставно е многу, досадно ми беше...гледав тетки на нет, и Бум, ми стана. И ми се ебеше...ама у тие моменти, еве сега не.
:wink:
А теткици на нет а?АаАаАаАа.....
Епа никој не ти е крив.....
ХаХаХа.....
Колку само сум си ја заборавил смислата за хумор негде по дома... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Дали не ми се? Болен човек се прашува тоа ... згрешив јас извини вака :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
За Сторм ... и таква тема мислев мамата ... може јас да ја отворам??? :lol: :lol: :lol: :lol:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Можеш
Ама како секој лек, и таква тема од тебе отворена ќе има контраиндикации. Не дај боже да почнеш да кажвиш кога и како, ќе се напуни оваа тема. :lol:
Мислам, далеку полесно е да кажеш дека ти се онаквит, него да кажвиш кога, како, која си онаквил. :wink:
Капиш?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom