Машки газиња

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.574
Бидејќи има тема Женски газиња, а форумов е збир на луѓе со разни желби и преференци (имено, постои големо присуство на членови од женски пол, како и мажи кои уживаат во погледот) мислам дека е редно да има и тема за машки газиња. Не да го дискутираме нивното влијание врз општеството, туку, постирајте слики, исто како во другата тема. Еве пар слики, па нек се угоде.






 

gata salvaje

matufa
Член од
2 декември 2011
Мислења
6.882
Поени од реакции
10.438
Бидејќи има тема Женски газиња, а форумов е збир на луѓе со разни желби и преференци (имено, постои големо присуство на членови од женски пол, како и мажи кои уживаат во погледот) мислам дека е редно да има и тема за машки газиња. Не да го дискутираме нивното влијание врз општеството, туку, постирајте слики, исто како во другата тема. Еве пар слики, па нек се угоде.






me pretekna :)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.658
Поени од реакции
19.499
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.824
Поени од реакции
6.093
Не ми е баш најјасно зошто не ме возбудува ич машки газ, особено во споредба со женски. Одма кажувам стрејт сум, ама не само задник, туку целосно женското тело е многу поубаво за гледање (за мене). А кога гледам женски газиња, се возбудувам зошто замислувам мојот каков е и како влијае врз мојот партнер да се возбуди :icon_lol:. Плус додатна мотивација да го средам, нели.
Јебеш га, искривена перцепција.

Во секој случај, повеќе си поштуем машка предница да речеме :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom