Машки газиња

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Aман бре секоја тема ја труете со препуцавања :tapp: Постојат и приватни пораки па таму докажувајте се кој е кој.
Остајте да си поприкажеме на темава


 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Некоја црна дупка да не се отвори и да ви ја испи смислата за хумор? Аман со сфаќањево некои работи пресериозно више ... Да не смее човек да се нашали ....


Он топик:

 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Не ми се јасни маживе, мора секоја тема каде се зборува за машка убавина или карактеристика која жените ја сметаат за привлечна кај мажите да ја уништат комплетно со оф-топици, неуспешни обиди за ремет и така натаму. Никој не те тера да коментираш на темата, си имате милион теми за женски модели, делови од тело и слично и таму коментирајте, не мора секоја можна тема да ја отупувате.

Јас лично голотијата на слики никогаш не сум ја сметала за привлечна, едноставно кога ќе видам гол дел од телото на слика, не ми пробудувало убави чувства, општо не сакам да гледам голи луѓе, но не сум го тупела за тоа на сите можни теми.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Добро утро жени мои, ајде за расонување да споделам:


За оние што сакаат црнци:


И за оние што сакаат групњак:
 
Член од
23 март 2011
Мислења
1.141
Поени од реакции
1.023
убава тема, мене исто така ме привлекува убаво дефинирано машко газе))) убави сликички
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Нема ништо подобро од италијанско газенце, мада и шпанските не се за фрлање :D
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
Нема ништо подобро од италијанско газенце, мада и шпанските не се за фрлање :D
ednash , chiman se izjasni i okolu <gejskite> ovie od Elada - ako ne se lazham;)
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
ednash , chiman se izjasni i okolu <gejskite>- ako ne se lazham;)
Секако и грците се многу квалитетни. И ако добро погледнеш тие три народа речиси имаат ист менталитет и стил, а мажите им се перфекција :)
 

King B

Bears. Beets. Battlestar Galactica.
Член од
24 јануари 2011
Мислења
1.801
Поени од реакции
4.076
Не ми е баш најјасно зошто не ме возбудува ич машки газ, особено во споредба со женски. Одма кажувам стрејт сум, ама не само задник, туку целосно женското тело е многу поубаво за гледање (за мене). А кога гледам женски газиња, се возбудувам зошто замислувам мојот каков е и како влијае врз мојот партнер да се возбуди :icon_lol:. Плус додатна мотивација да го средам, нели.
Јебеш га, искривена перцепција.

Во секој случај, повеќе си поштуем машка предница да речеме :icon_lol:
Истово ќе го пишев! <3
Имало и други девојки тука што не се палат на машки задници :)
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
Секако и грците се многу квалитетни. И ако добро погледнеш тие три народа речиси имаат ист менталитет и стил, а мажите им се перфекција :)
да не случајно ги заборави турците?!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom