Маријанти - најбогатиот питач во Македонија

Статус
Затворена за нови мислења.

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
TpH_Bo_OkO напиша:
Абе шо е работата пола Битола „Менде” што ги крстат?!?
:pos:

A na Marijanti svaka i cast, od tie pari ona i na drugi pomaga, se snaoga zenata...
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Милица од Баница-Струмички Синоним!!!
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
TaZZ(BoomBoy) напиша:
Милица од Баница-Струмички Синоним!!!
Хе хе хе. Аман па и ти. Изгоре таа ного од дамна :vozbud: и тоа у Хилтон хотел (контејнер)
 

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
Greska si veke ne e MILICA saa hit se CECA pedero i NAZARETO
 
Член од
11 септември 2007
Мислења
188
Поени од реакции
10
А бе си седиме со девојчето на кафе и доаѓа едно од циганчињата шо просат низ градов и ми вика: Дај бате 10денара,види колку убава девојка имаш,ко Касандра е,ко Росалинда иста..... Сум се газел од смеење samoubistvo
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Ејјј немав слушнато досега за вакво нешто еј :D се наполнила пари старава, а еве ке ви кажам јас поопширно (гледам дека погоре моите сограѓани :) спомнале ама многу на кратко) за легендите од струмичко - Назарето и Цеца од Баница, аууу неможам да ги смислам, па кога ке ја видам Назарето у 19ката, седи и си пие сокче, а пита по сите, и ако не и дадеш те плука (буквално, ама и буквално еднаш ја клоцнав :D), а овој Цеца (педерчина) ке застане и ке почне да пее песни од српските певаљки, ке се собере народ околу него и сите му дават пари, се импресионираат на неговите глупости ... тоа е, секаде има вакви :/
 

LoveAshlee

I dont have a plan..thats the point
Член од
27 мај 2007
Мислења
475
Поени од реакции
2
Првпат слушам за бабава ама свака и част !! Мислам ако ги купила тие 2 стана од просење е ѕвер нема што . Во Скопје има една баба исто ама по автобуси проси , ако не и дадеш те пљука или колне , а неможеш да не и дадеш зш кај ќе бегаш у автобус ? :):)
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.580
Поени од реакции
2.564
Ima eden vo prilep Beljata go vikaat.E toj e car:)Prvo ti praj zaebancija posle ti gi zema parinata:)
Primer:-Belo aj reci slon!!!
-Slon!
-E daj sea bon!:):)
i kako da ne mu dajs:)
A na edna tipka i vika: Lele belo ko Toblerone si :)Daj bon!!!
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.150
Поени од реакции
869
Имам слушнато дека опцула некој грчки поп кој место денари и дал евра :-D
 
E

elence*$

Гостин
лелее....првапат слушам за ова:pos:закон,алал да и е.ко си мојт...
 

MarinkaUSA

~I like myself the way I am~
Член од
7 февруари 2008
Мислења
180
Поени од реакции
3
Marijanti e zakon, edinstvena pitacka koja ja nemam oterano u k***c. za nea sekogas se naoga po nekoj bon. a za drugite pitaci niz bitola se ima slucvano da gi vidam kako se kockaat so pitanite pari, a so e najtragicno veruvale ili ne edna dnevnica im e najmalku 1000 denari.
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
А бе си седиме со девојчето на кафе и доаѓа едно од циганчињата шо просат низ градов и ми вика: Дај бате 10денара,види колку убава девојка имаш,ко Касандра е,ко Росалинда иста..... Сум се газел од смеење samoubistvo
:pos: ваљда истиот циган бил.
инаку секој чест за женава. ако е до толку колку што зборите адвансд у питањето кажете и нека отвори школа!
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
Ех бе Маријанти, легенда си. Ама да не ја заборајме Шемса личната, сите битолчани ја знат, на сите му е другарка

Дај 5 денари личнааааа.
Немам бе Шемса.
Ќе те пљукнам.
:pos2::pos2::pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom