Максимална брзина со која сте возеле моторно возило?

k3b

Член од
17 декември 2010
Мислења
2.808
Поени од реакции
4.280
hahaha ti si be brat strashna rabota :D vrska si nemash a jadesh go**a poveke od septichka jama...[DOUBLEPOST=1414882175][/DOUBLEPOST]
a ti be prijatele shto kola vozish? od kaj znaesh deka moeto ne e naredeno? moze imam bregasti,pravena glava,kovani klipovi,olesneta radilica i shajbna,olesnet zamaec,dobar remap i dr dr dr raboti? za dragster gi kratat brzinite za odma da gi puni da nepaga obrtot i dragster se vozi na 402m a jas ja razviv taa brzina za poveke od 5km i ushte ednash ke vi povtoram na site AKO SAKATE DA VE UVERAM 500e AKO NE USPEAM KOLATA JA DAVAM GRATIS
Ова со 235 4ца и клима можи да ти помини на фемина форум :))))


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Cruise

Ja sam taj iz Cadjavice
Член од
1 јануари 2013
Мислења
2.038
Поени од реакции
940
hahaha ti si be brat strashna rabota :D vrska si nemash a jadesh go**a poveke od septichka jama...[DOUBLEPOST=1414882175][/DOUBLEPOST]
a ti be prijatele shto kola vozish? od kaj znaesh deka moeto ne e naredeno? moze imam bregasti,pravena glava,kovani klipovi,olesneta radilica i shajbna,olesnet zamaec,dobar remap i dr dr dr raboti? za dragster gi kratat brzinite za odma da gi puni da nepaga obrtot i dragster se vozi na 402m a jas ja razviv taa brzina za poveke od 5km i ushte ednash ke vi povtoram na site AKO SAKATE DA VE UVERAM 500e AKO NE USPEAM KOLATA JA DAVAM GRATIS
Де бе ако не ти е тешко,де сликни под хауба да видиме за што дебатираме,сликни издув,ова-она,бандаж..
 
Член од
14 август 2008
Мислења
2.441
Поени од реакции
1.012
The VTS 16V featured a 1.6I 88 kW (120PS/118BHP) engine with a top speed of 205 km/h (127 mph), and a 0-60 mph time of 7.8 seconds. The VTS MK1 (1997–1999) and MK2 (1999–2003) shared the same performance.
Што им ставаат на колите кај нас, авионско гориво :icon_lol:
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Што им ставаат на колите кај нас, авионско гориво :icon_lol:
Не бе воздухот е поредок овде и не дава толку отпор како у Европската унија, башка ние сме поблиску до екваторот и центрифугалната сила на земјината ротација им дава плус забрзување на колите, башка малце ќе ја дотераш колата, ќе му клајш алуминиумски бандаши, ќе му ставиш спортски педали и патосници и навлаки за седишта кај шо пиши СПОРТ се то то по 5 километри да додава, ете ти најмалку плус 50 километри појќе од фабричките
 
Член од
14 август 2008
Мислења
2.441
Поени од реакции
1.012
Не бе воздухот е поредок овде и не дава толку отпор како у Европската унија, башка ние сме поблиску до екваторот и центрифугалната сила на земјината ротација им дава плус забрзување на колите, башка малце ќе ја дотераш колата, ќе му клајш алуминиумски бандаши, ќе му ставиш спортски педали и патосници и навлаки за седишта кај шо пиши СПОРТ се то то по 5 километри да додава, ете ти најмалку плус 50 километри појќе од фабричките
А, крст на ретровизорот и нараквица со крст на мењачот? Или тоа веќе спаѓа во сигурносна опрема :icon_lol:
 

k3b

Член од
17 декември 2010
Мислења
2.808
Поени од реакции
4.280
И еден најк назад


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom