Македонци во Англиja

Член од
24 јануари 2013
Мислења
273
Поени од реакции
316
Iskustva, zivot, rabota vo Anglija! Celiot forum go prevrtev ni eden forum ne sretnav od toj vid! Nekoj so iskustva za tamosniot zivo da spodeli!
 
Член од
3 јуни 2013
Мислења
1.944
Поени од реакции
1.192
Поздрав на сите од Велс.Прекрасно е кога си во демократска земја,каде што единката има вредност,а не групата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom