Македонски фанови во Букурешт

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.154
Поени од реакции
5.113
Дечки ја отварам темава со цел да се полесно организираме за заедничко патување и дружење во Букурешт.
Прв пат отварам тема ако нешто не е добро ве молам поправете.

Еве прв јас ќе пишам дали има заинтересиран некој да се организираме за одење на втората утакмица со Украина со ваш или наш превоз или пак да тргнемо во исто време од Македонија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom