Македонија - Литванија |1/4 финале|, 67:65, ОДИМЕ ВО ПОЛУФИНАЛЕ!!!

Џони.

Не е Џони.
Член од
4 ноември 2009
Мислења
1.553
Поени од реакции
1.037
Сврби глупи љубоморни искомплексирани ѓубриња. Дај боже со нив да играме да им покажеме кој се МАКЕДОНЦИТЕ.

Еве некои од коментарите на сврбите.

-Kakva sreca za makedonce, steta za litvance. EP nije vise interesantbo bez litvanaca, a umesto njih ovi sreckovici i silajdzije. Strasno... Nadam se da ce spanci obrisati pod sa ovima...

-bravo BJRM!

-Uglavnom bravo za F.Y.R.O.M,

Иако повеќето се позитивни овие ми бодат у очи ептен. Ама ако ќе видат душманите кој се Македонците.
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
2.827
Поени од реакции
1.692
БРАКА МОИИИИИИИИ НЕМОЖАМ ДА ПИШУВАМ ...ПЛАЧАМ ОД СРЕЌА СЕА СИ ИДАМ ОД ППЛОШТАД живеам у струмица , лудници беше..најпрвин од Кафич ..кога дадовме 3ка за малку телефонот ке го изгубев..сите почнаа да викат да скокаат и потоа излеговме надвор отидовме на сред центар и таму се зберавме многу луѓе ...шетавме низ улиците 1000 луѓе мош и повеќе...со мотори . коли сеуште се слави но јас неможев да издржам ..дојдов дома да се напијам вода..немав глас..на плоштадот имаше над 2000 луѓе...луднициииииииииииииииииииииииииииии!!!! :cuc:
 
Член од
3 март 2009
Мислења
791
Поени од реакции
701
Браво Македонци за одличната игра. Честитки. Денеска за прав пат гледах цел мач на Македониjа и сум вистински впечатлен от Бо Маккjлеб и Влатко Илиевски. Успех со Шпаниjа.
 

Маск

Дали?? :O
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.321
Поени од реакции
1.783
НАЈДОБРИ , нема да се чудаам ако ги победиме и Шпанците ! <3 MAKEDONIJA MAKEDONIJA
 
На врв Bottom