Кој е најдобар играч на Кајгана CS серверите?

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
IVERSON IVERSON IVERSON simple the BEST :salut:
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
хехее ... (= фл фл


Бтв Била како шо гледам преовладува на паблик.. . секогаш добри скорови и секогаш прв.. на времето бот4е беше, сеа е добар . .. исто и за клански , пак ги дроби. Најважно го научи калашот доволно...
Доволно те научив, Д студент хес биком а мастер, Лет д пауер бе уит ју (=

се надевам некојден ке се искпукаме 1 на 1. Ако не ме победиш че те јебем :D
 
Член од
26 јуни 2007
Мислења
52
Поени од реакции
0
per ni ja ne sakam da se karam lOl... ja ne znam kako brat mi (koj e mal) uspeal da se registrira na forumov ..Kako prvo toj zbori bez veze , a kako vtoro ne ni znae so znaci pro.... Ja nikad ne sum kazal deka sum pro,daleku epten sum od toa ...ali mislam deka igram okD:
POPE SUPER igras ne go slusaj billa samo prodolzi taka :helou:
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
hahhaha LOL jecky dava vote za jecky hahaha :pos2:
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Морав да си дадам сам вот за да видам шо и како е гласано =)
БТВ ивер не ме стига никој , бегам многу :)
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
Za mene najdobar na KGN serverot e KaGeBe pa moze da se kaze i DaCrew! a ako dumame za citeri toa veke se Bugiii i ags.love -Pope!
:vozbud: :toe:

KaGeBe e najdobar a posle nego DaCrew! tie dvajca se najdobri igraci na KGN! toa moze da se kazi 100 % ivirson i ti si tuka nekade! KaGeBe ne zaboravajte najdobar e!!!!!!!
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
fall falla eve koj kazuva deka koj e najdobar a jecky sakas da te stignam na cs.kajgana.com na vote ako sakas za eden sahat ke te stignam :helou: :pos2:
 

Пики

amazing happens
Член од
10 март 2007
Мислења
1.923
Поени од реакции
37
Абе многу добар е и Th3 <> pUn1sHeR типов имаше премногу неверојатни hs со калашот,како го игра тоа чудо:)
 
Член од
3 јуни 2007
Мислења
236
Поени од реакции
1
Da ne go falam mnogu ke vidite i sami sea eden moj drugar go naterav da igra na kajgana se popisuva Nino ke vidite kako igra deckoto ... poz
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
hahhaah za nino odma ti dam koment preska go gledaf kako igra Ct ide rush covekot i samo refal puka gi fati terorite so nozovi i toj samo refal tepa odma ja naucif igrata na toj :D:D:D:helou: :helou: BOt
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
хах , пријава за часови кај кагебе - кај мене, јас збирам пари тој ке ве учи :wink:

и остајте тоа vote .. shit. ..btw кој е оној крајниот. ...? а, Џеки шо е наградата ако си прв? :pos:
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Абе Столе не разбирате шала еј , стварно сте ... незнам шо да кажам дуде ј*би се :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom