Кој е најдобар играч на Кајгана CS серверите?

Член од
26 јуни 2007
Мислења
52
Поени од реакции
0
хаха срце :back: :vozbud:

за алак , не ме свативте, могуче да има, ако го има добро го крие. .. а не вие викате мава низ дебели ѕидови. ..
и поштуем скиловите на буги :pipi:, aма некако , врти суки се сум против него :):vozbud:
xixi ke se karame iveson :D a za alak 100 posto sum siguren deka igra so cit drugi mi kazuvaat sto nikogas ne igrale na kgn serverite deka igra so cit.Popoznat citer od mene hmmm..... :pos2: :pos2: :pos2: moram da prezemam nesto :pos2: :pos2:
 
Член од
22 јули 2006
Мислења
1.265
Поени од реакции
36
xixi ke se karame iveson :D a za alak 100 posto sum siguren deka igra so cit drugi mi kazuvaat sto nikogas ne igrale na kgn serverite deka igra so cit.Popoznat citer od mene hmmm..... :pos2: :pos2: :pos2: moram da prezemam nesto :pos2: :pos2:
Немаш појма колку го отекуваш човече... Познат читер? Што ти на естонски сервери случајно да не идеш па таму ти кажале. :uvo:
 
Член од
26 јуни 2007
Мислења
52
Поени од реакции
0
Немаш појма колку го отекуваш човече... Познат читер? Што ти на естонски сервери случајно да не идеш па таму ти кажале. :uvo:
za alak nikoj nemoze da me ubedi deka ne e citer ama i vie sekogas ke vikate deka nema.Toa e vo vas klan negovi serveri nemoze da mu pravite nisto samo mu ...........:toe:
 
Член од
22 јули 2006
Мислења
1.265
Поени од реакции
36
za alak nikoj nemoze da me ubedi deka ne e citer ama i vie sekogas ke vikate deka nema.Toa e vo vas klan negovi serveri nemoze da mu pravite nisto samo mu ...........:toe:
Добро, твое мислење е тоа, задржи си го. Многу ми е криво што живее во Естонија, да беше некаде поблиску во лан да ве исплеска ќе беше интересно.
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.729
Поени од реакции
9.712
Некои нубови, едноставно нели, се многу тврдоглави. Така да Диме, за твое добро не се труди да објаснуаш, попусто ти е. Од искуство ти кажуам
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
1.483
Поени од реакции
2
[G.a.M]|SooHigh и kgn.aLaK се најдобри според мене на серверите.Вие ботови ќе видите некој јак играч,неможете да го убиете и одма читер + ново е sxeto не е можно за 1 недела да направат чит!
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
[G.a.M]|SooHigh----како овој има на кило...овој ако е најдобар глава сечам...zaladi vremeto
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
[G.a.M]|SooHigh и kgn.aLaK се најдобри според мене на серверите.Вие ботови ќе видите некој јак играч,неможете да го убиете и одма читер + ново е sxeto не е можно за 1 недела да направат чит!
Correction: Веќе направен е чит. И тоа со спид хак, аим и такви срања. Пред неколку дена еден го користеше.

Секогаш ќе има копиљаци што ќе користат читови и што ќе ги прават истите.
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
btw нејкам да го оцрнувам соухај ама за мене тој е читер, а за најдоба на серверите .. . булшит ! а за тој чит шорти шо спомна го има уште пред новото схе, така да. .единствено на паблик го поштуем кис оф д драгон. ...
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
btw нејкам да го оцрнувам соухај ама за мене тој е читер, а за најдоба на серверите .. . булшит ! а за тој чит шорти шо спомна го има уште пред новото схе, значи лан му е мамата.
Ике изгледа не сум единствен што мисли вака...:wink:
 

HaRdToGeT

UnStOp@bbLe KiLLeR
Член од
18 септември 2005
Мислења
373
Поени од реакции
7
Nema shto da kazam nishto drugo a shto ne go kazaa garfield i dime vo vrska so alak ... no mislam deka znam vo shto e problemot ... bi go narekol .. neiskustvo ... nakratko toa ke go objasnam vaka ..
Sega sekoj eden po doma ima PC .. i igrash od doma ili so odbrani drugarcinja odite da se pukate na lan i nema shto da vidis novo .. no 5-6 godini nanazad koga igravme od igracnici koga nemase sekoj uslovi da puka od doma ... e togash mozese da se sretne se i seshto ... prosto da ne veruvash kakvi igraci ima ... sum videl i znam deka postojat imam dobra pricina da veruvam deka alak e eden od niv ... the and of this conversation .. !!
 

Red

41M847
Член од
10 јуни 2007
Мислења
388
Поени од реакции
6
Nema shto da kazam nishto drugo a shto ne go kazaa garfield i dime vo vrska so alak ... no mislam deka znam vo shto e problemot ... bi go narekol .. neiskustvo ... nakratko toa ke go objasnam vaka ..
Sega sekoj eden po doma ima PC .. i igrash od doma ili so odbrani drugarcinja odite da se pukate na lan i nema shto da vidis novo .. no 5-6 godini nanazad koga igravme od igracnici koga nemase sekoj uslovi da puka od doma ... e togash mozese da se sretne se i seshto ... prosto da ne veruvash kakvi igraci ima ... sum videl i znam deka postojat imam dobra pricina da veruvam deka alak e eden od niv ... the and of this conversation .. !!
Кратко и јасно,алак е нубец и сум го фатил неколку пати со читови..и нема некое посебно искуство едноставно е нубец

Едит: Незнам зошто се замарате со алак...негов е серверот ќе прави што сака тука никој ништо неможе
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
my point. ..викаат читер мава низ дебели ѕидови, може има ама не е толку луд и не се познава толку како шо викате. .. инаку не е баш нубец. .. лајк ај сед бифор има нешт скиллз

ин анд аут.
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Не сум знаел дека има толку глуп деца и љубоморни...

Алак ако е читер да се обесам сред соба у моментов...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom