Коронавирусот и Кајгана радио

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.096
Поени од реакции
34.093
Добро, името на темата е очигледно заебанција :pos:

Иако, идејата за воскреснување на форумското радио е сериозна.
Во овој период, кога сите сме дома и имаме и повеќе од доволно време за да бидеме креативни, можеме повторно да се забавуваме со музика одбрана од форумџиите, радио емисии, креирање интересни џинглови, подкасти за филмови, совети за здравје (by @bijons) и пензионерски приказни (by @Anco).

Има ли заинтересирани за повторно да дигнеме сервер? :)
@Bidikov
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
16.416
Поени од реакции
8.584
Јас сум ЗА...нешто ново и забавно е правиот рецепт за монотонијата на форумов.(y)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
16.980
Поени од реакции
30.529
... јас не знам што е тоа, ама одамна сакав да ти предложам да отвориш можност за Кајгана чат на форумот, да си ги мериме таму :D ... ќе му речам на некој член што ми диши на врат....ела бе малку на чато да се разбереме... и таму бла бла, па ќе дојдат и други...па удрииии :facepalm:
П.С.
... камера можност :neetaka:
 
Член од
4 јануари 2020
Мислења
467
Поени од реакции
862
... јас не знам што е тоа, ама одамна сакав да ти предложам да отвориш можност за Кајгана чат на форумот, да си ги мериме таму :D ... ќе му речам на некој член што ми диши на врат....ела бе малку на чато да се разбереме... и таму бла бла, па ќе дојдат и други...па удрииии :facepalm:
П.С.
... камера можност :neetaka:
Радио кое ќе иде во етер :D

@Acid екстра идеа (y)
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
4.906
Поени од реакции
5.095
Песна по порачка може ли?
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.114
Поени од реакции
5.136
Добро, името на темата е очигледно заебанција :pos:

Иако, идејата за воскреснување на форумското радио е сериозна.
Во овој период, кога сите сме дома и имаме и повеќе од доволно време за да бидеме креативни, можеме повторно да се забавуваме со музика одбрана од форумџиите, радио емисии, креирање интересни џинглови, подкасти за филмови, совети за здравје (by @bijons) и пензионерски приказни (by @Anco).

Има ли заинтересирани за повторно да дигнеме сервер? :)
@Bidikov
Додека е некој на "пауза" може и вака:
500.png

Форумската скрипта дозволува. Инаку овие се земени од тука:
На секоја точка може да се одбере локално радио.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
20.472
Поени од реакции
32.523
Додека е некој на "пауза" може и вака:
Прегледај го приврзокот 241533

Форумската скрипта дозволува. Инаку овие се земени од тука:
На секоја точка може да се одбере локално радио.
Екстра е странава:)
 

Флеш

You plonker!
Член од
23 март 2009
Мислења
8.823
Поени од реакции
9.409
НАКСИ РАДИО :pos: :pos: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: АЈДЕЕЕЕЕЕ МЕ УТЕПАА КО НА РАБОТА КОЛЕШКИТЕ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom