Коронавирусот и Кајгана радио

Член од
1 март 2010
Мислења
7.887
Поени од реакции
14.379
DJ Bilbo in the house streaming live from our studio here in Bag End. Special shout-out to my man Gandalf and my boy Frodo over here, we'll be talking about their new single in today's show, but first, let's get the party started with this classic banger!

 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.346
Поени од реакции
4.799
Кајгана радио -Е, неее !!!
јухууууу huge throwback, кајгана радио на Winamp :pos:
видете некако ако успеете да го вратите и MSN во ова време невреме, верувам дека ќе дојде одлично :pos: :pos:
брат гледаш на @Bidikov му е доделено, и никот на мирц ќе ти го одблокира ако сакаш а не МСН да го врати :)
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.730
Поени од реакции
9.716
Ја сум за! Од мене имате трансовачи и хаусовачи како на времето. :vozbud:Кој флеш еј, браво за идејата.

Ајде @Bidikov среди таму.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.654
Поени од реакции
14.506
И јас сум за, може да раководам пак...
 

Bidikov

Server guru
Член од
25 јануари 2005
Мислења
2.680
Поени од реакции
693
Ај прво да се накашлам... сега откако ме пријавивте за тестирање сакате радио а?

Ќе има програма???
Ајде рамислете до утре па да вадам скриптата од нафталин... 5Г верзија надградена и проширена :)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.024
Поени од реакции
7.646
Jaс сум за. Пример може да направите некаков Кајгана собир преку јутјуб да гледаме во живо разговори.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom