Колку сте опседнати со автомобилизмот?

Член од
7 октомври 2007
Мислења
43
Поени од реакции
19
Аха без возачка.И тоа се погодиа некои педери џандари ме малтретираа саат време
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
368
Поени од реакции
2
Nema den da pomini jas da ne ja poseta web stranata na BMW. Da procitam za perfofmanci, sliki da ne vidam, kakvi novi modeli ke ima. Ama i nemora da e samo za BMW...tuku i za site koli.
Edvaj cekam da zemam dozvola
 

Nitro

Veltro
Член од
11 октомври 2007
Мислења
260
Поени од реакции
2
Искрено да ви кажам за автомобили не сум премногу, вистина имам ќејф да се возам во брзи автомобили кои ми создаваат адреналин, но сепак јас сум најмногу за мотори:pos2:... Ми се има случено женски да оставам само за да се повозам еден круг со некој јак мотор:pos2:
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Искрено да ви кажам за автомобили не сум премногу, вистина имам ќејф да се возам во брзи автомобили кои ми создаваат адреналин, но сепак јас сум најмногу за мотори:pos2:... Ми се има случено женски да оставам само за да се повозам еден круг со некој јак мотор:pos2:
БУДАЛА!:):):)

Иначе не сум многу опседнат со автомобили, но сепак не останувам рамнодушен на убави автомобили и мотори.:tochak:
 

Nitro

Veltro
Член од
11 октомври 2007
Мислења
260
Поени од реакции
2
БУДАЛА!:):):)

Иначе не сум многу опседнат со автомобили, но сепак не останувам рамнодушен на убави автомобили и мотори.:tochak:
хехе з'ш бе будала знајш и ти сам колку сакам мотори:pos2:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
368
Поени од реакции
2
Искрено да ви кажам за автомобили не сум премногу, вистина имам ќејф да се возам во брзи автомобили кои ми создаваат адреналин, но сепак јас сум најмногу за мотори:pos2:... Ми се има случено женски да оставам само за да се повозам еден круг со некој јак мотор:pos2:
abe brat kolku pati ti imam receno ti si boooolen hahaha:pos2: :pos2:
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
166
е јас сум по стајлингот. Сакам да си земам една добра кола и да ставам некои спортски браници,затемнети светла,алуминиумски бандажи(минимум 17") јаки светла и то. На јутуб си гледам по некои тјунинг туториали ама тешко,нема тука такви делови да најдеш
 

Nitro

Veltro
Член од
11 октомври 2007
Мислења
260
Поени од реакции
2
е јас сум по стајлингот. Сакам да си земам една добра кола и да ставам некои спортски браници,затемнети светла,алуминиумски бандажи(минимум 17") јаки светла и то. На јутуб си гледам по некои тјунинг туториали ама тешко,нема тука такви делови да најдеш
Абе вистина добра работа е BODY WORK, али повеќе преферирам на појачување на моторот!!!:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom