Колку сте високи колку сте тешки? Проблеми, ситуации?

Член од
3 мај 2009
Мислења
155
Поени од реакции
57
186 / 90
Не ми е проблем килажата ама ме нервира дека малку имам стомак, али ќе го средиме тоа брзо џД
 

Mr.Bear

"The prince of darkness is a gentleman!"
Член од
14 декември 2010
Мислења
128
Поени од реакции
118
181/86 , најубаво сум се осеќал на 90 сменив спорт и никако да ги вратам
 

Phoenixx

The Last Pharaoh
Член од
9 ноември 2015
Мислења
770
Поени од реакции
953
Мислам иам пишано у темава али нвм168/58 вчера кај тетка ми у ординација се мерев 2kg + иам качено :place: али вака визуелно не ми се приметува, затоа на бројки не се ослонувам експресијата у огледалото е најбитна.
 
Последно уредено:

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
6.061
Поени од реакции
4.792
Јануари 2017 (182/62)
Септември 2017 (182/75) +13 кг
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
5.410
Поени од реакции
7.301
брееее ова испадна сите членови на форумов како џинови, да не сте од Монте Негро нешто? :D
151/ 47
 
На врв Bottom