Колку време најмногу имате издржано без спиење?

Член од
15 ноември 2008
Мислења
4
Поени од реакции
0
Абе како мојте 24 сати без спиење??За два..три ,пет дена не ни прам муабет:helou:
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
45 саати,заб ме болеше,око не сум можел да склопам:tapp:
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
2 дена и некој саат.. :) околу 50тина саати.. :)
 
D

dh00|

Гостин
3 дена негде...цело време со кафето се држев за рака:pipi:
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Пааа...едно 27-28 саати иам издржано, и не се чувствував изморен, и не ми се спеше...
 

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
2 дена сега на одморот не спиев а не да ми се спиеше дури ми се плакаше амаво склоп на околностите неможев да заспијам и се почуствував како дрогирана :tapp:
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Околу 3 дена :)

Потоа кога си легнав, станав во 17:50 :)
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
48 саати.. цело време по журки на ред бул
 

Kajgana Shop

На врв Bottom