Колекционери на фудбалски значки

Дискусија во форумот 'Навивачки групи' започната од dobrava, 14 ноември 2017.

 1. dobrava

  dobrava

  Член од:
  2 декември 2009
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  Дали некој бара или продава фудбалски значки??? Ме интересираат поготово значки од македонските фудбалски прволигаши и второлигаши /иако се раритети второлигашките значки/.
  Ова хоби е распространето многу во Балканските земји /Хрватска, Србија, Бугарија, Грција, Романија/ а изгледа кај нас не е доволно ! Дали сум јас единствениот колекционер на фудб. значки????? Поздрав.
   
  На k0k014 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: