Колекционери на фудбалски значки

Член од
2 декември 2009
Мислења
6
Поени од реакции
1
Дали некој бара или продава фудбалски значки??? Ме интересираат поготово значки од македонските фудбалски прволигаши и второлигаши /иако се раритети второлигашките значки/.
Ова хоби е распространето многу во Балканските земји /Хрватска, Србија, Бугарија, Грција, Романија/ а изгледа кај нас не е доволно ! Дали сум јас единствениот колекционер на фудб. значки????? Поздрав.
 
На врв Bottom