Кои се правите Николина и Наталија?

Статус
Затворена за нови мислења.

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
bIaTCh напиша:
vardarce напиша:
Biatch ti preporacuvam da pravis eden muabet so niv na MSN da vidis kolku se sodrzajni nivnite razgovori :D . Ne se cudi jas nikogas ne sum pravel so niv muabet ama mozam da si zamislam kako e :D . I so sum slusal ke ti preporacam edna kamera da si kupis :arrow: :D
per pravam muabet so nif na MSN .. i tvrdam deka se popametni od tebe :lol:
a za kamera ako ti treba per kupi si mene ne mi treba
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bIaTCh која корпа му ја плесна еј... контејнер... цела депонија у фаца му ја тури... :lol: :lol: :lol:
 
Член од
10 март 2005
Мислења
567
Поени од реакции
10
vardarce напиша:
Zosto licna karta :?: So ke mi e toa mene Jane, neka im pobara :D :arrow:
Koj jane bre da mi barat licna karta? More coek ti stvarno site informacii si gi ukashkal itu jako :))))))))))))) a i se gledat te kopkat nesto.. pa zatoa samo Jane go spomnuvash.. a muc? :lol: :lol:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
bIaTCh напиша:
per pravam muabet so nif na MSN .. i tvrdam deka se popametni od tebe :lol:
a za kamera ako ti treba per kupi si mene ne mi treba
Lezi zar ti se ova go zakluci sam(a) :?: :arrow:


натуш напиша:
Koj jane bre da mi barat licna karta? More coek ti stvarno site informacii si gi ukashkal itu jako :))))))))))))) a i se gledat te kopkat nesto.. pa zatoa samo Jane go spomnuvash.. a muc? :lol: :lol:
hIhhihhaHAhihahhahaaa zAr DoSEga Ne sVAtI tI mUcO iHIihihihhahAhaiiha :D :P :arrow:
 
Член од
9 август 2005
Мислења
22
Поени од реакции
0
vodkamixx напиша:
bIaTCh напиша:
vardarce напиша:
Biatch ti preporacuvam da pravis eden muabet so niv na MSN da vidis kolku se sodrzajni nivnite razgovori :D . Ne se cudi jas nikogas ne sum pravel so niv muabet ama mozam da si zamislam kako e :D . I so sum slusal ke ti preporacam edna kamera da si kupis :arrow: :D
per pravam muabet so nif na MSN .. i tvrdam deka se popametni od tebe :lol:
a za kamera ako ti treba per kupi si mene ne mi treba
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bIaTCh која корпа му ја плесна еј... контејнер... цела депонија у фаца му ја тури... :lol: :lol: :lol:
PRED ........


vardarche sega.....

 
Член од
2 март 2005
Мислења
499
Поени од реакции
1
aaaaaaaihaihaihaihahihaihia

kontinjeru odi lecise :lol: :lol: :lol: :lol: HAIHAIHAIHAIHAIHAHIAHIAHIAHIAIHAHIAIH

pogolemo gjubre od tebe amin:)
 
Член од
2 март 2005
Мислења
499
Поени од реакции
1
vardarce напиша:
Biatch ti preporacuvam da pravis eden muabet so niv na MSN da vidis kolku se sodrzajni nivnite razgovori :D . Ne se cudi jas nikogas ne sum pravel so niv muabet ama mozam da si zamislam kako e :D . I so sum slusal ke ti preporacam edna kamera da si kupis :arrow: :D
kako so kazaf preska so tfojte postovi samiot se vregjas i si se brukas na veliko..hiaihahia

vidi se ti samiot ..i vidi kolku ti e topikof SODRZAN ....a isto taka se gleda deka baras infomacii po ljuge za natence i matence..poradi toa shto te ima na drug forum koga im go tupis na ljugeto vo PVT za nas za da doznaes informacii ..zatoa mavaat seir za tebe dodeka ti baras informacii za NATENCE I MATENCE ...ama ke ti go dadam webot koga ke se dokazes za temava za koj se nikki i nate..do togas mislam ima vreme?:)

ama toa ti se vika covek bez zivot

muhiahiahiha i still love u coz uv lostttt da plot
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Тешка дебата се води овде... :lol: :lol: Бетер од оние на Љубчо и Бранко... :lol: :lol: Наместо ТВ Дуел - Интернет Дуел... :lol: :lol:
 
Член од
2 март 2005
Мислења
499
Поени од реакции
1
toa shto ke pise sea...si nema vrska so topikot ili pa postovite so postiral do sea..taka da so i da pise e dosadno..napisi neshto interesno za da se smejam za sama sebesi a ne vaka se smejam na tebe iako topikot e za mene ..wi wi ;)

toa ti e "TUGINJA" hiahahaiahai
 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
sho i se nafrlite tolku, ostajte gi devojkite neka se zabavuvaat be luge :lol:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Ehej ama piuncinja ste stanale na Matence i Matence ops greska Natence i Matence, od sea ke ve vikam "dudolezi" :D Ke me nema 3-4, znatete biznis ova, ona vie pisuvajte jas koga ke dojdam ke vi odgovoram :D :arrow:

P.S. Ova dudolezi ne vazi za Wolf_Pack :wink: .
 
Член од
9 август 2005
Мислења
22
Поени од реакции
0
:lol: :lol: :lol: E vardarce, vardarce samo misli si ti neso piuncinja ova ona, samiot pokusavase da "DUDLAS" i glej do kaj stigna sea. Od gjubre i koga ke izlezes smrdis. :lol: :lol: :lol:
 
Член од
2 март 2005
Мислења
499
Поени од реакции
1
vardarce trues do tuka:( iako ne si DOSTAPEN na forumov 3 4 DENA hahaha

ama steta sho ne si :( ne te pastiraat veke na drugiot forum kaj so ti mavaat seir :(vrati se ni treba postovi od tebe da se gazime od smeenje:)

tik tak tik tak :)brm brm
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Eve dojdov daj sega da vi odgovoram, oti pak ke me nema 3-4 dena :D .

Kum Ruzvelt напиша:
:lol: :lol: :lol: E vardarce, vardarce samo misli si ti neso piuncinja ova ona, samiot pokusavase da "DUDLAS" i glej do kaj stigna sea. Od gjubre i koga ke izlezes smrdis. :lol: :lol: :lol:
Dudolezi jas ako sakav da bidam dudlac kako tebe nemase direktno da i recam taka tuku ke se ligavev kako tebe na MSN :wink: :arrow:


Nikki напиша:
vardarce trues do tuka:( iako ne si DOSTAPEN na forumov 3 4 DENA hahaha ama steta sho ne si :( ne te pastiraat veke na drugiot forum kaj so ti mavaat seir :(vrati se ni treba postovi od tebe da se gazime od smeenje:) tik tak tik tak :)brm brm
Koj forum ma Matence daj kazi go jas ne go znam :D . Inaku ne se sekiraj ne smrdam jas kako vasite dudolezi :D. Eve ti edna informacija licno za tebe oti me mrzese da ti ja pisam na PM - "jas si go mijam gazevo posle sekoe odene vo WC" cisto informativno da si znaes :D :arrow:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom