Кои двајца форумџии би направиле да се скљафтаат? :о)

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.793
Поени од реакции
29.267
fala fala ., :pos: ama kaputot ne e veke vo voda ., moda de :pos:.,......a ovoj bi bil idealna kombinacija vo ozbilnite rubriki za onie shto go poddrzhuvaat pederizmot., a jas tamu slabo kotiram., :LOL:ama molam za nekoja poubava i dama da e ., ....e sega ke zamizham na edno oko mozhe i ko stara dama evrp:ROFLMAO:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.770
Поени од реакции
14.049
shutrak i martin ynited..sekogas se zaedno...
згреши го моето име,ама немој името на Јунајтед :D

дај скљафтај ме со некоја форумџика,не со шутраков :ROFLMAO:Ако сме за Партизан немора да значи дека сме педери.:LOL:
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
згреши го моето име,ама немој името на Јунајтед :D

дај скљафтај ме со некоја форумџика,не со шутраков :ROFLMAO:Ако сме за Партизан немора да значи дека сме педери.:LOL:
Maртин и Вага1985 :vozbud:
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.793
Поени од реакции
29.267
shutrak i martin ynited..sekogas se zaedno...
abe ti totalno si ja promashil temava ., aj na choekov otvorete mu tema za pederi ., ochihledno gladna kokoshka proso sonuva., martin ja bara vaga ., jas baram babuskera a ovoj iftirii vadi., aaa martin ., so ovoj vnimatelno ., pamet u glavu i dupe uza zid:tapp::pos::свиркам:
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.793
Поени од реакции
29.267
a jbg zhenskava populacija se namali tuka ., a vamu vo makedonija imalo vishok na zhenski:place::ROFLMAO:
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.793
Поени од реакции
29.267
ej aj namestete mi ja arabela ...lele kako si pasirame.,.... e de ne se luti vednash....i glej sega ban .,:rolleyes:
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
Мартин Јунатед и Мартин Јунајтед...си одговараат ко ден и ноќ, ко Шутка и Топаана, ко Тризла и Баир, ко Јинг и Јанг
 

Kajgana Shop

На врв Bottom