Кого би сакале да легнете од форумов?

Статус
Затворена за нови мислења.

OBDN

Ходајучи Вујаклија
Член од
25 јули 2005
Мислења
1.456
Поени од реакции
32
Vegas!!! Од ceasat palace има главечки да леташ неделава. Реков јас Macedalien да не ми се чепка или не реков?:pishtoldz Таман почна тоа дозата нова од тестостерон да му делува, одма мешаш прсти кај што не е место.
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
OBDN напиша:
Vegas!!! Од ceasat palace има главечки да леташ неделава. Реков јас Macedalien да не ми се чепка или не реков?:pishtoldz Таман почна тоа дозата нова од тестостерон да му делува, одма мешаш прсти кај што не е место.

OBDN, pazi shto zborish, zaso nepoln den te deli od doaganjeto vo Las Vegas. Da ne bidam losh i da ti priredam nevkusen prechek.

mwah
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Кога сте кај Цезар Палас и кога планирате да се тепате на кровот - тој што ќе остане жив нека побара автограм од Селин Дион и нека ми донесе : негов сум!!!

Ај да ве видам сеа колку ме сакате и дали би се степале за мене :baeh: :pos: :pos: :pos:
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Macedalien напиша:
Кога сте кај Цезар Палас и кога планирате да се тепате на кровот - тој што ќе остане жив нека побара автограм од Селин Дион и нека ми донесе : негов сум!!!

Ај да ве видам сеа колку ме сакате и дали би се степале за мене :baeh: :pos: :pos: :pos:
ко ќе доеш ќе вииш
 

OBDN

Ходајучи Вујаклија
Член од
25 јули 2005
Мислења
1.456
Поени од реакции
32
Macedalien напиша:
Кога сте кај Цезар Палас и кога планирате да се тепате на кровот - тој што ќе остане жив нека побара автограм од Селин Дион и нека ми донесе : негов сум!!!

Ај да ве видам сеа колку ме сакате и дали би се степале за мене :baeh: :pos: :pos: :pos:
За тепање нема проблем, има да јаде завратници Вегас... туку автограмот ми е мисла... може од Хул Хоган наместо celin?:pos: :pos: :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom