Кладилница (Генерална дискусија)

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
13.642
Поени од реакции
15.963
Е ова е више тема(y).
--- надополнето: 28 април 2013 во 03:46 ---
Е ова е више тема(y).
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Сосиедад ГГ, Арсенал ГГ, Рома 1 и т12+, Парма-Лацио ГГ.
Дајте уште нешто што ви е посигурно.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
13.642
Поени од реакции
15.963
Инаку за утре Арсенал би требало да биде чист 1,само мене срце не ми дава да играм против.Така да ќе го скокнем овој пар,исто мислим дека Палермо-Интер е уште поголем 1,мафија ради:D.
 

mandak

матапрчо
Член од
26 март 2009
Мислења
788
Поени од реакции
523
од мене
ница-1 игра со последниот кој е веке отпишан,ако не ги тепаат овие тогаш збогум европа за ница
арсенал-1х во најмала рака нерешено
рома-1 ако сакаат европа оваа победа му е најбитна
палермо-1х не му бега италија б ако изгубат
милан-1 значајна победа за директно во лига шампиони
сосиедад-1х во голема серија на победи на домашен терен
кидерминстер-1 чист кец како солза
келн-1 ако сакаат во бундес лига само победа мора
200 уплата 4900 добивка
 
Член од
22 јануари 2012
Мислења
56
Поени од реакции
18
На која страна кледате на кои утакмици коефициентот пага на која утакмица има многу пари ставено и сл.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.797
Поени од реакции
21.727
Арсенал-Јунајтед X :свиркам:
 
Член од
13 март 2013
Мислења
159
Поени од реакции
24
Kielce so Metalurg hendikep 1, granica 3.5 ! kolku i da nekjam da igram protiv nashive, mora da se proba ova, golem broj na povredeni ima u metalurg ://
 
А

Атомската мравка

Гостин
Страна каде што се гледа отсуства на играчи ? Гледам бетинфо цц веќе нема да работи од денеска.
За денеска нешто од овие ќе искомбинирам плус едно ливче и со (скоро) сите..

Рединг - КПР ГГ3+ / Челзи - Свонси 1 / Арсенал - Манчестер ГГ / Ница - Троја 1 / Парма - Лацио 2 / Малага - Гетафе 1 / Витесе - Вилјем II 1 / Травник - Велез 1 / Металург - Ренова 1 / Пантраикос - Олимпијакос 2 / Сосиедад - Валенсија X2 / Фенербахче - Кајсери 1 / Шахтјор - Металист X2 / Базел - Луцерн 1 / Бенфика Б - Арука 2 / Ваљадолид - Севиља 2 и Заглебје - Вроцлав 2
 
Член од
12 март 2013
Мислења
735
Поени од реакции
1.159
osven Kidderminster posigurni za deneska Valensia GG,Anderlecht GG,Molde GG,Inter GG,Grimsby GG....a moze i istive PPGG za sitno
 

Kajgana Shop

На врв Bottom