Кајгана MTB/Cross Country клуб

Дискусија во форумот 'Велосипедизам' започната од Ficiani, 7 јули 2015.

 1. RebelMk

  RebelMk ₪ ₪ ₪

  Член од:
  18 октомври 2010
  Мислења:
  1.478
  Допаѓања:
  737
  Нов го имаш земено KTM ? Како задоволен ли си ? Слушнав дека имаат KTM продавница во Скопје но немаат нивен сајт :)
   
 2. Мистичен

  Мистичен Човек

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  14.056
  Допаѓања:
  885
  Aха, нов го зедов, точакот е одличен. Продавницата е во Карпош 4, помеѓу Палма и раскрсницата кај Сити Мол.
   
  На RebelMk му/ѝ се допаѓа ова.
 3. RebelMk

  RebelMk ₪ ₪ ₪

  Член од:
  18 октомври 2010
  Мислења:
  1.478
  Допаѓања:
  737
  Како им се движат цените и компонентите на точакот ?
   
 4. Мистичен

  Мистичен Човек

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  14.056
  Допаѓања:
  885
  Од 33.000 па нагоре.
   
  На RebelMk му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.497
  Допаѓања:
  25.934
  На Ryan Giggs му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Staeseng

  Staeseng

  Член од:
  21 јуни 2018
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  95
 7. palpem

  palpem

  Член од:
  9 јуни 2008
  Мислења:
  1.292
  Допаѓања:
  643
 8. Acohipmk

  Acohipmk Манипулативна кокошка.

  Член од:
  3 ноември 2008
  Мислења:
  1.351
  Допаѓања:
  1.817
  Гледам некој пишал на темава си викам аиии пројавил некој интерес за возење. :ROFLMAO:
   
 9. Staeseng

  Staeseng

  Член од:
  21 јуни 2018
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  95
  Нема возење до почеток на Март.
   
 10. B_O_K_I

  B_O_K_I RACING maniac

  Член од:
  30 април 2008
  Мислења:
  1.930
  Допаѓања:
  724
  Нешто што прав бајкер никогаш нема да го каже
   
 11. Staeseng

  Staeseng

  Член од:
  21 јуни 2018
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  95
  Прав бајкер во Недела не седи на форум, на терен е.
   
 12. B_O_K_I

  B_O_K_I RACING maniac

  Член од:
  30 април 2008
  Мислења:
  1.930
  Допаѓања:
  724
  Еее брао полека учиш значи следната недела точакот ке го возиш од 10 саат до кај 16 кога се стемнува. Па после ке постираш ако сакаш прав бајкер да бидеш.
   
 13. Staeseng

  Staeseng

  Член од:
  21 јуни 2018
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  95
  Ти на кој терен киснеше денес на Кајгана?
   
 14. Acohipmk

  Acohipmk Манипулативна кокошка.

  Член од:
  3 ноември 2008
  Мислења:
  1.351
  Допаѓања:
  1.817
  Се вози, се вози. Само ти треба добра опрема. Едни од најзабавните возења ми биле декември/јануари.
   
  На Staeseng му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Staeseng

  Staeseng

  Член од:
  21 јуни 2018
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  95
  На 30 декември имам скршено предна касета на 30km од дома, па се враќав со воз :D
   

Сподели преку: