Кајгана прв роденден, 21-ви јануари (сабота)!

Статус
Затворена за нови мислења.

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Acid напиша:
Koj ne dojde na 1 godina rodendenot gomna da jade. Ja nema da dojdam oti e novozmozno za mene ovojpat, jebiga, ama tie sto mozat i ne dojdat pederaaaaaanaaaaaaa i lezbejaaaaaanaaaaaa!!!
Lep provod.
 

123

Член од
20 април 2005
Мислења
2.156
Поени од реакции
8
Народе, добар провод, а секако очекувам и убави впечатоци...

Да не заборавам да честитам една година како постои форумов, па да се збираме и на уште мнооогу годишници...
 

betogrozdanov45

мајстор за гибаници
Член од
26 октомври 2005
Мислења
1.549
Поени од реакции
6
Среќен роденден...се најубаво...јас нема да дојдам зашто не мислам да идам САМ:(
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
betogrozdanov45 напиша:
Среќен роденден...се најубаво...јас нема да дојдам зашто не мислам да идам САМ:(
Ако дојдеш, наредниoт пат сигурно нема да идеш сам, ке си запознаеш другарчиња! :)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
E добро де, ќе има таму од средношколци до средовечни! :)
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Мистичен напиша:
E добро де, ќе има таму од средношколци до средовечни! :)
Мистичен, ај леба ти, преформулирај го ова последново - бар во еднина нек биде.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Ааа, јок! Лешперски би било после Интел, Мандрак и неколку други кои грабаат накај оваа категорија да ги забораам! :)
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Мистичен напиша:
Ааа, јок! Лешперски би било после Интел, Мандрак и неколку други кои грабаат накај оваа категорија да ги забораам! :)
Добро де, ние ќе се собереме во пензионерското у аутокоманда да го прославиме 21-ви уз едно прикладно домино. Вие дојте после - со по еден локум.:)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Локум...ќе ви напраи заеб на вилиците бе, а без вилица па не се џвака! Уз домино препоручуем увин чај! :)

Заеб на страна, чек да ги пребројам, не сте само вие. А некои у комплет со се сопруги ќе дојдат, аутоматцки - цифра рипа пута два! :)
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Мојата сопруга не доаѓа, не ја број. Може швалерката ќе ја занесам. А она јаде за машала, а и пие.
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
Aceva напиша:
Мистичен, ај леба ти, преформулирај го ова последново - бар во еднина нек биде.
Ne e vozmozna edninata,sega vece ne. I jas sum za broenje.:) Ama vo penzionersko u Avtokomanda ne idam i lokum ne jadam.
Ideme da im ja zezneme zurkata na decava, a?aaa??? So vikas? Pa ako im smetame neka si odat,pa najposle!:)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Никој никому нема да зезне ништо ... најубаво ќе си поминеме како и секогаш (иако веќе милион пати кажав).

п.с.
Koj ne dojde na 1 godina rodendenot gomna da jade. Ja nema da dojdam oti e novozmozno za mene ovojpat, jebiga, ama tie sto mozat i ne dojdat pederaaaaaanaaaaaaa i lezbejaaaaaanaaaaaa!!!
Така е!!!:je:
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Aj sreken rodenden kajganerijo...znaci na 21...samo jas i Garfield...gomna ke jaime ke se pederisheme i lezbacime...koj e za bujrum...ke vi dademe i za vas...maka neka vi e na drugite...:je:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Богами и ќе педеришете, пошто форумов ќе биде исклучен. Всушност, ќе се отвара само индекс на кој ќе пишува: "На роденден сме и праиме џумбус, вие бидете така"! :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom