Кајгана готвач vol. 182 [гласање: Мекици или пишии]

Гласам за:


  • Вкупно гласачи
    48
  • Гласањето е завршено на .

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
3.118
Поени од реакции
8.740
@chef_cook
Слободно отворен сум за критики, критиките се тоа што ми треба.
Ако нема критики, нема подобрување.
Ти дадов прифатливо објаснување и мое гледиште на темата, слободно и ти можеш некогаш да си дозволиш за некоја поопширна рецензија, а не муабети од типот "иначе на сите ви е утнато тестото".
И можеш да употребуваш по фини зборови од "јер ти си" за навистина да не изгледа дека не мислиш нешто лошо и да бидеш подобро сфатен.
Друже,мое мислење,али нема везе.
Шо да праам,таков сум дрзок.Пак ќе ти повторам,неам лоша мисла,фурај си филмот,топ си е
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
29.808
Поени од реакции
18.281
Полека бе ти, една година стаж на форумот имаш, а одма влагаш у поход :D
,,,sho sakate be vie dvajca a A a,,,,od koga ja iam kaparisano za snajka,,, :icon_mrgr: ,,,rabotava e da ja grabish i da begash,,,:facepalm::свиркам::ROFLMAO::ROFLMAO::icon_mrgr:
 
На врв Bottom