Кајгана готвач vol. 125 [гласање: Бурито]

Гласам за буритото на:


  • Вкупно гласачи
    33
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
3.006
Поени од реакции
16.581
@The_Red1
Издробен чили чипс, пилешки стек, ориз, варена пченка, малце павлака и црвен грав.


@Благоев
Кромитче, лукче, печурки, црвен грав, морковче, туна. Зачинето со црн пипер, и лут таи сос.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.900
Поени од реакции
36.469
Мојот глас оди кај @Благоев ..................., составот на бурито повеќе ми се свиѓа и ми личи баш онака зготвено, а не онака ,,живо":)
 
Член од
20 септември 2011
Мислења
8.143
Поени од реакции
8.533
Јас двата би ги пробал
Ќе гласам на среќа
Ако сега бројот на посетители на Кајгана е парен ќе гласам за Благоев а ако е непарен за Ред уан

Вкупно: 1.379 (членови: 438, гости: 906, роботи: 35)

Глас за црвената единица
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom