[Кајгана готвач] Натпревар за оваа недела: Десерт

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.701
Поени од реакции
4.587
До кога може да се става слика?
 
Член од
20 јануари 2021
Мислења
204
Поени од реакции
2.311
Ако сака нека го направи тоа @SK-92 сигурно има добра тема
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
4.086
Поени од реакции
9.494
Ако сака нека го направи тоа @SK-92 сигурно има добра тема
Ајде ќе смислам нешто до вечер, да разгледам прво што поминало па ќе пишам тука.
 
Последно уредено:
Член од
11 октомври 2010
Мислења
4.086
Поени од реакции
9.494
Hey yo, имам идеја.
Следната тема нека биде сендвич.
Јадење кое може да се јаде во било кој дел од денот, ултра лесно за подготовка па очекувам поголем број на учесници.
Без никакви ограничувања, каков сендвич сакате правете но има само еден услов ако смеам да поставам - тазе фотки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom