Кајгана бесплатен психолог (ЧДА верзија)

  • Креатор на темата makedon^
  • Време на започнување
M

makedon^

Гостин
Значи темава е за оние кои имаат некои проблеми (нормално психички) пошто за физичите се иде на лекар за физички болести. Така да ако има некој проблем слободно обратете се овде пошто е бесплатно. Совети ќе даваат оние кои сметаат дека се психички способни за тоа :D Ае олеснете се не се срамете наши сме :pipi:
 
D

dh00|

Гостин
јас имам еден проблем...
ненормална нервоза ми се ствара кога ќе почнам да размислувам дали светлото од фрижидерот свети и кога ќе е тој затворен:toe:
сум поминала многу време во размислување и секое завршувало на ист начин - со деструктивност и исфрустрираност, на високо ниво..
ве молам за помош...:placam:
 
M

makedon^

Гостин
јас имам еден проблем...
ненормална нервоза ми се ствара кога ќе почнам да размислувам дали светлото од фрижидерот свети и кога ќе е тој затворен:toe:
сум поминала многу време во размислување и секое завршувало на ист начин - со деструктивност и исфрустрираност, на високо ниво..
ве молам за помош...:placam:

Тешко е, ве жалам :S Ми мириса тука на нешто сомнително. Да не чувате нешто расипано?:jaj: јајца ваљда, такви визии имам...
 
M

makedon^

Гостин
Go izgubif na ku4eto to4akot :nesum: kazete mi 6to da napravam

Кажете ми прво дали чувате измет од кучето?

Ако чувате тогаш ставете го во кеса и ставете во кукичката кај шо спие.

Ако немате при рака негов измет само попрскајте со света вода на бандерата кај шо обично моча.

Точакот сам ке си дојди при газдата
 
Г

Господ

Гостин
Јас мислам дека третата светска војна е веќе почната
како да се оттргнам од такви милитаристички мисли?
 
D

DeviL_32`

Гостин
Намерно така...туку ајт ќе му го дадам тротинетот ќе го излажам :хаха:
се извињаам за офтопик :nesum:
 
D

DeviL_32`

Гостин
Кажете ми прво дали чувате измет од кучето?

Ако чувате тогаш ставете го во кеса и ставете во кукичката кај шо спие.

Ако немате при рака негов измет само попрскајте со света вода на бандерата кај шо обично моча.

Точакот сам ке си дојди при газдата
1. Чувам
- Ќе го ставам
2. Јас не користев света вода туку и јас се измочав :S
- Oк ќе му ставам :kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom