Кајгана Кантер собиранки

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
GLedam ja nema temava pa resiv da ja otvoram...
Se se dolzi na slucuvanjata vo poslednite 2 nedeli koga.. nekoj igraci admini i korisnici na kajgana kanterot pocnaa da se sobiraat i na KAjgana sobiranki :)
eden mal osvrt za vcerasnata sobiranka

vo edniot tim bea :
skorpio .mac .kengur. izvesen bot vesles .jetmir. bitanga i dr.

vo vrotiot time bea :
toninter . 101 .over. sunny murphy kamikazata.. horor men

imase vistinska druzba nasiot tim pretrpe 3 porazi izrazeni so minimalna razlika od po 1 partija kengur slabo ne vodeshe so taktikite
jas igrav katastrofa veles bese bot koj ke ne ubishe site
a mac igrashe bez slusalki i samo se zaleshe

a drugiot tim. najkatastrofa igra do sea videna 101- me unisti psihicki so kampiranjeto i Toninter so sniperot ne poremeti horor dava hs na nevidno i zivi smeski bea

Ednostavno site se druzevme :) :zlo:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Не отварај јавна тема бе и таму ќе дојдат читери ! :))))

Него за вчерашниот меч
MVP Veles :pos: :pos:
Најкорисен играч Скорпио-увек ни кажуваше каде НЕ се терорите :pos: :pos:
Најзамарач Мац-Го умрев Кенгур со дозволи да му давам хендикеп :pos:
Најпотег Мац-За да ќари убиства го скина Велес со нож(кој дефјузираше) и он ја дефјузира бомбата Hollywood style( у заден момент)

Најкиллер и трофазен штекер 101
Најнервоза за нашиот Лидер Кенгур-Хорорче со HS со Deagle :pos:

Сфе на сфе интересни утакмици кои од кои две загубивме со само 1 разлика (Кенгур си играше со ножот и умре на два пут-Не е он од месарско :))
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
што сакате да кажете со ова? сте играле у интернет кафе?
 

VORTEX

Кафански човек
Член од
10 мај 2006
Мислења
673
Поени од реакции
1
Штета што неможев да дојдам. Едно прашање: Кенгурот па штекаше??? xD
 

bobanvm

!hallinaV
Член од
27 јануари 2007
Мислења
66
Поени од реакции
0
аууу весело сте поминале убаво убаво,само мац нервозен бил хехехехе..баш ми е криво што пропуштив уште една собиранка особено...зошто е во овој стил....поради оправдани причини не дојдов...следната собир. кога ќе биде ќе се потрудам да присуствувам... kengur тиња игра си пружил,ме разочаруваш :) ....а тони тебе те поздрави стаклото хехехеххе.....icemat.....brb
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
bobanvm напиша:
аууу весело сте поминале убаво убаво,само мац нервозен бил хехехехе..баш ми е криво што пропуштив уште една собиранка особено...зошто е во овој стил....поради оправдани причини не дојдов...следната собир. кога ќе биде ќе се потрудам да присуствувам... kengur тиња игра си пружил,ме разочаруваш :) ....а тони тебе те поздрави стаклото хехехеххе.....icemat.....brb
Хехе, фала фала. Вчера си поминавме закон. Кенгурот не штекаше, 1-2 пати само, и тоа бидејќи само тој остануваше жив. Скорпио го тепав 4-5 пати со "неговото" оружје - AWP.
А.. да, заборавивте да кажете Најteam-player - [P]Overdrive. :helou:
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Скорпио си продолжи во негов стил - штекериште невидено; јас уште претходниот ден реков дека нема да можам да играм добро, ама сто-кец пријатно изненади; Тон, Кенгур, Камискази - стандардно во нивен стил.
Ја и Мац пак горе-доле исто изигравме :)

И на крај прашања од типот "зашто бе не ти идеше, over?".. јбг, од дома играм со cheats :)

Интересно, интересно.. само не можам уште да се навикнам да играм со толку мал ping :pos:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
аха значи сте биле во интернет кафе. Фала на одговорот
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
"...kengur slabo ne vodeshe so taktikite..." - шкорпијата.
ме изгласаФте за коловоџа? не. епа шо ќе водам ондак? кој кај сака ко изгубени германци! викаш сите на "B", они се раштракале по мапа! ај за полесно да им биде, втора "тактика":следете го тој со бомбата! не бе брат, пак иста приказна-кој кај сака! така да следечи пут повеќе среќа и бидете послушни! ај денес е прошка, па ви проштевам на сите, деца Божји!:pop:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Доста Бе не коби ја увек со тебе гинев ! :Pos:
Сеа шкорпија шо си слушаше музиче тоа е друга работа :)


Цитат на Мечот :

KpBMacka : Kengur zema AWP be? (после 3 партии собирање пари)
KpBKengur : Da da da sea gotovi se
KpBMacka : Doi da te koljam
 
Член од
12 февруари 2007
Мислења
53
Поени од реакции
0
Цитат на Мечот :

KpBMacka : Kengur zema AWP be? (после 3 партии собирање пари)
KpBKengur : Da da da sea gotovi se
KpBMacka : Doi da te koljam[/quote]
abe ...koso gledam i ti KpB si se pisal .... Kengurov go emitiras ili taka mi se chini ... oti ako dobro me drzi pametot .. kengurot se izjasna deka ne e skratenica od klan :))
ili pa ste odlucile za KpB klan pa sea realizirate??:))
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Моето значи КрB на мак. фонт..

Значи КРВ ко свежа Крв :)
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
А кај игравте бе ? не казувате а, срам да ви е! Кажете следен пат да ви улетам и ја, и така гледам се цепеници сте се собрале :pos::pos:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
[P]overdrive ja ako stekav :) 101- se poremeti od kampermetarot koj ne postoeshe :) sramota..
ke videte u sabota.. teshko vas :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom