Кафе сега е второ,трето и

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
37.226
Поени од реакции
30.255
,,,koe po red kafe vi e toa sega shto go piete,,,
Автоматски споено мислење:

,,,za sega ova e vtoro
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: 831

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.744
Поени од реакции
12.060
,,,koe po red kafe vi e toa sega shto go piete,,,
Автоматски споено мислење:

,,,za sega ova e vtoro
На здравје кафето.
Ако сакаш ќе ти стиснам желба.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
18.283
Поени од реакции
9.883
Аууууу..абе вие работите нешто или само кафенишете и трачарите???
Еве сега прво кафе пијам..наздравје нека ми е...а и на вас :kafence:
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
37.226
Поени од реакции
30.255
,,,se gubi kompas so kafevo,,,odi chetvrto,,,
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.156
Поени од реакции
2.820
Кафе со млеко. Тоа е идеално решение за сите што имаат хроничен запек. Ефект исто како да ти ставиле чепче или клизма во шупарникот...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom