Калиопи и Игор - FOREVER IN LOVE

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Кој ли е, кој?:pos:
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.345
Поени од реакции
79.170
Конечно некој паметен јееееееес, знаев дека има луге како мене, љубовта е најубаво нешто на светот!!!
Kaliopi and Igor FOREVER

--- надополнето ---

Знаете што едно девојче вчера ги прашуваше сите деца по ред од класот дали веруваат во љубовта, јас кажав да и повекето кажаа да, имаше некои што кажаа не, но помалку беа тие, колку ми е мило што не е целиот свет расипан значи...ај ке отворам тука некој ден тема или анкета дали верувате во љубовта и ке одговарате со да и не да видам како стои статистички работата...
Калиопи и Игор се најпрекрасни мили души...

--- надополнето ---

navistina kaj nas ima mnogu luge koi zaviduvaat na tugjata sreka no tie treba da se prasaat sebe si kako bi bilo oni da se srekni a drugite da im zaviduvaat pa da gi vidam togas sto ke pravat:nenene:
fala i na tebe :aplauz:
 
Член од
13 март 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
1.989
Конечно некој паметен јееееееес, знаев дека има луге како мене, љубовта е најубаво нешто на светот!!!
Kaliopi and Igor FOREVER

--- надополнето ---

Знаете што едно девојче вчера ги прашуваше сите деца по ред од класот дали веруваат во љубовта, јас кажав да и повекето кажаа да, имаше некои што кажаа не, но помалку беа тие, колку ми е мило што не е целиот свет расипан значи...ај ке отворам тука некој ден тема или анкета дали верувате во љубовта и ке одговарате со да и не да видам како стои статистички работата...
Калиопи и Игор се најпрекрасни мили души...



 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.653
Поени од реакции
13.130
Џоџо ај не заебаај :icon_lol::icon_lol:

Чек чек чек... Иам уште неколку зборови гратис.

ПРОДАВАМ МЕТАЛИК ЗАСТАВА 101 СО МОЖНОСТ НА ПРИКАЧУВАЊЕ НА ПРИКОЛКА И ГЛИСЕР.
ЦЕНА ПОВОЛНА, ЗА КОНТАКТ НА ТЕЛЕФОН 555 - 007 - GLOOPA - THEMA (после 18 часот)
 
Член од
23 март 2011
Мислења
50
Поени од реакции
1
navistina kaj nas ima mnogu luge koi zaviduvaat na tugjata sreka no tie treba da se prasaat sebe si kako bi bilo oni da se srekni a drugite da im zaviduvaat pa da gi vidam togas sto ke pravat:nenene:

fala i na tebe :aplauz:
Иииии браво како јас да сум го пишувал ова, и не само што завидуваат туку ги бркаат сите од темата што мислат добро и што ме поддржуваат, бидејќи љубоморни се...
Калиопи и Игор се сонциња, многу се убави и двајцата-совршен пар!!!

--- надополнето ---

Сите што ја пропуштиле дебатата со Калиопи и Игорче-реприза гледајте во среда, 15.30. а утре треба да биде ставено и на интернет видеото, ке ви оставам линк кога ке го стават...
http://www.zebraonline.mk/

--- надополнето ---

Како не ви се души слатки незнам... колку се убави видете и двајцата се ослабени сега, најубави се!!!
 
Член од
24 април 2011
Мислења
12
Поени од реакции
0
Извини не сакав да кажам лошо и мене ми се супер како пар, најдобри!!!Од сексот се слабее иначе од вежбање в кревет затоа се ослабени, нормална работа нели...
на која програма ке е репризата со интервјуто на Опи и Игорче??? Или линк дај
 

Kajgana Shop

На врв Bottom