Калиопи и Игор - FOREVER IN LOVE

Член од
23 март 2011
Мислења
50
Поени од реакции
1
Nenata167 почитувај ги Калиопи и Игорче да не леташ од темава разбра???Нека ти кажат троловиве овде како поминуваат сите што се обиделе да ги навредат...или пичувај убави работи или марш од тука...и не сум мал имам 15 год.
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.152
Поени од реакции
5.918
Што е многу - многу е... :toe:
 
V

Vollstandig

Гостин
Немам влезено дечко досега на гламстик ама како што гледам ти да, бидејки до детал знаеш какви прашања поставуваат хммм интересно мислев дека тоа е за страна за малолетни девојчиња но гледам дека машки си читале таму...и не бегам од тука жал ми е ама ке си читам и ке си коментирам низ темите, кога веке се регистрирав и голем позз до модераторите да ги смирите малку ваквите ви го рушат угледот...
Леле едно мислење оставив ке ме отепаат бре шо се палите толку во темава, кој ве нервира толку???Дај оладете
А од каде заклучи дека јас сум машко?:)

Nenata167 почитувај ги Калиопи и Игорче да не леташ од темава разбра???Нека ти кажат троловиве овде како поминуваат сите што се обиделе да ги навредат...или пичувај убави работи или марш од тука...и не сум мал имам 15 год.
Аман бе вака се караат верниците во црква,почитувај го господ да не леташ од црква:)
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Лела мандарините поскапеа а ти уште си ми скарана!!!
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.825
Поени од реакции
82.909
abe lugeee zosto ste tolku zlobni site vie ako vi e za zafrkancija odete na druga tema tamu pisuvajte sfatete veke ednas deka tuka stanuva zbor za najprekrasnoto cuvstvo a toa e LJUBOVTA!!! zarem ne ste se cuvstvuvale nikogas taka na site treba da vi e milo sto se tolku srekni zaedno
 
T

Tetro

Гостин
abe lugeee zosto ste tolku zlobni site vie ako vi e za zafrkancija odete na druga tema tamu pisuvajte sfatete veke ednas deka tuka stanuva zbor za najprekrasnoto cuvstvo a toa e LJUBOVTA!!! zarem ne ste se cuvstvuvale nikogas taka na site treba da vi e milo sto se tolku srekni zaedno
Druzze, ili nekoj ti go haknal profilov, ili nemash antivirusna. :)
 
Член од
23 март 2011
Мислења
50
Поени од реакции
1
Конечно некој паметен јееееееес, знаев дека има луге како мене, љубовта е најубаво нешто на светот!!!
Kaliopi and Igor FOREVER

--- надополнето ---

Знаете што едно девојче вчера ги прашуваше сите деца по ред од класот дали веруваат во љубовта, јас кажав да и повекето кажаа да, имаше некои што кажаа не, но помалку беа тие, колку ми е мило што не е целиот свет расипан значи...ај ке отворам тука некој ден тема или анкета дали верувате во љубовта и ке одговарате со да и не да видам како стои статистички работата...
Калиопи и Игор се најпрекрасни мили души...

--- надополнето ---

abe lugeee zosto ste tolku zlobni site vie ako vi e za zafrkancija odete na druga tema tamu pisuvajte sfatete veke ednas deka tuka stanuva zbor za najprekrasnoto cuvstvo a toa e LJUBOVTA!!! zarem ne ste se cuvstvuvale nikogas taka na site treba da vi e milo sto se tolku srekni zaedno
Фалааа :)
 

Џони.

Не е Џони.
Член од
4 ноември 2009
Мислења
1.554
Поени од реакции
1.037
Станува неподносливо!!! Ај неможеш да отвориш уште ден акаунт ?
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
најглупава тема досега во историјата на кајгана !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
23 март 2011
Мислења
50
Поени од реакции
1

Kajgana Shop

На врв Bottom