Каков бакнеж најмногу ве возбудува?

Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Во моментов би ме возбудил само ако би дошла да ме бакне и да ми каже дека сево ова беше лага....
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Со правиот човек, секаков.
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Суперменски*. Ви текиње, Супермен коа виси со главата надоле од една зграда, а оваа цурава (Кирстен Данст) исправена стоечки. Ем у позадина дожд, романтики. Таков бакнеж рулз, само ти требаат извесни гимнастички способности, или евентуално суперхеројски моќи. Што ќе се најде. cool:

Ја пребив шегава, и сада мало озбилније... Секаков бакнеж со личноста што ми значи.

едит*: Спајдермен бил тој бе, Суперменските бакнежи беа у летање, забораив. :pos:
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Спајдермен е тој, бе! :)
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Страсен...упс груб можеби..понекогаш нежен, доволен е и еден допир на усните, ме возбудува секој бакнеж:vozbud:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
Искрен...
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
од вратот после неколку секунди шмукање (правење шливки и гризање) да иде нагоре накај усната со нејзините усни, без јазик да ми ги земе усните и да... :) ми недостигаат тие бакнежииии... :(
 
Член од
10 април 2007
Мислења
166
Поени од реакции
0
Doooolg strasen francuski baknez so prsti vo kosa....ufffff.... Da mi pominat peperutki vo stomakot i mornici po celo telo!
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.710
Поени од реакции
4.909
Da pocne sporo..onaka samo na sekundi (kako zalazuvanje) za da podocna se ubrza tempoto i da se stigne do kulminacija (wild kiss) .....
Neshto vo stilot na tehno pesnite kaj shto se zagrevate i otkacuvate na najdobriot del .
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Vikuska напиша:
me vozbuduva baknez koj pocnuva poleka a prodolzuva strsno. togas se cuvstvuvam kako da sme samo nie dvajca na svetot. pa potОa cepkanje vo kosata, baknez na vratot, sepot na uvce. uf, sekoj baknez so toj sto go sakas moze da te zapali
Исто!!!! :back:
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
Оној на очите...кога искри му светкаат, а бојата ја менуваат под налет на страста од зелени во темно маслинести, кога шара од усните, по вратот и надолу....мммммммммм
 
Член од
23 мај 2007
Мислења
47
Поени од реакции
0
Pa zavisi nekogas sakam nezni i bavni koi traat i po nekolko minuti ili nekoii polni so strast duri div baknez:smir:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
m.. Koa bebeto moe ke mi go podade pirsceto so mu e na jaziceto da si poigram so nego pred da pocneme so onaka klasicen francuski.. Ne mn dolg.. Ali mn mn mn mn sladooooooook.. mWah.. :back:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom