Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
11 ноември 2015
Мислења
302
Поени од реакции
118
Да не знае некој каде може низ Скопје да се најде од овој полиуретански заптивач?

Beorol.jpg
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.717
Поени од реакции
1.469
Да не знае некој каде може низ Скопје да се најде од овој полиуретански заптивач?

Прегледај го приврзокот 258058
Арно де во секоја продавничка за бои и лакови и железарија , бриколаж,меркур ,хубо... Ако инсистираш беорол ако не имаш ФТ 101 цересит , Вурт Бернер и сл.
 
Член од
11 ноември 2015
Мислења
302
Поени од реакции
118
Арно де во секоја продавничка за бои и лакови и железарија , бриколаж,меркур ,хубо... Ако инсистираш беорол ако не имаш ФТ 101 цересит , Вурт Бернер и сл.
Ти благодарам за давањето насоки. Па што знам, на интернет го забележав беорол, а згора на тоа и компонентите кои ги има и неговата намена ми се видоа како најсоодветни за моите потреби. Инаку немам идеја за други алтернативни решенија во поглед на овој вид на полиуретански заптивачки. Само да прашам, знаеш ли дали некоја од овие продавници (мислам од поголемиве) кои ги посочуваш дали испраќаат производи и по карго?
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.717
Поени од реакции
1.469
Ти благодарам за давањето насоки. Па што знам, на интернет го забележав беорол, а згора на тоа и компонентите кои ги има и неговата намена ми се видоа како најсоодветни за моите потреби. Инаку немам идеја за други алтернативни решенија во поглед на овој вид на полиуретански заптивачки. Само да прашам, знаеш ли дали некоја од овие продавници (мислам од поголемиве) кои ги посочуваш дали испраќаат производи и по карго?
Мислам дека има некои што работат до онлине шопинг ама каргото ќе те чини повеќе од силиконот така што пак ќе кажам во било која продавница за бои и лакови или железарија може да се најде.
 
Член од
11 ноември 2015
Мислења
302
Поени од реакции
118
Мислам дека има некои што работат до онлине шопинг ама каргото ќе те чини повеќе од силиконот така што пак ќе кажам во било која продавница за бои и лакови или железарија може да се најде.
Во ред. Фала ти друже.
 
Член од
24 мај 2018
Мислења
14
Поени од реакции
2
najolement izbor na bazeni vo skopje i dali ima razlika vo cenata so ovie online shto prodavaat?
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.507
Поени од реакции
678
najolement izbor na bazeni vo skopje i dali ima razlika vo cenata so ovie online shto prodavaat?
Секако дека има разлика во цена мој совет зависи која големина на базен би сакал ,поради гаранцијата и подршката подоцна ако нешто ти се случи со базентот денес таа онлине фирма постои утре се гасне и толку од твојата гаранција.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Акрилни бои за кожа во Скопје? Најдов обични, стандард во Литература, но не се за кожа.
 
Член од
20 март 2018
Мислења
18
Поени од реакции
10
Здраво, знам дека прашањево не е за оваа тема ама не знам кај да се обратам,дали може некој да ми каже како иде процедурата за изгубена лична карта?
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Здраво, знам дека прашањево не е за оваа тема ама не знам кај да се обратам,дали може некој да ми каже како иде процедурата за изгубена лична карта?
Еве...
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.413
Поени од реакции
4.237
Дали некој од маркетите во западно скопје продава бело грозје? Знам дека е вон сезона, ми треба за коктел...
 
Член од
14 октомври 2018
Мислења
346
Поени од реакции
424
Vakvi nekoi cetki za prsina, kade moze da se najde?

 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.503
Поени од реакции
9.408
Vakvi nekoi cetki za prsina, kade moze da se najde?

Имаш на батерија таков прашко во топ шоп ама многу е скап..имаш без батерии, обичен прашко во кинеските продавници и во Џамбо..и имаш ова.

Како и да е, крпа му е мајката и саглам да фатиш да избришеш со некое средство а не вака да ја пафташ прашината на сите страни:)
 
Последно уредено:
B

boomlakashaka

Гостин
Да ми кажи некој каде во Скопје се наоѓа Рес Хумана?
Која населба, како да стигнам до таму?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624

Kajgana Shop

На врв Bottom