Каде да купам маче?

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.003
mislam deka moze da konkurira za najglup komentar na forumov a i likot sto komentira isto taka

aaa groto macinja :X3:
Macka ,,samo'' na slika(poster),vo zivo samo za eksperimenti na zilete i kolku zivoti ima(dali stvarno ima 9 zivoti a ako ima uste kolku i ostanale):zloo:
 
Член од
16 март 2017
Мислења
2
Поени од реакции
0
Сакам да купам маче за девојка ми. Кои раси се добри за во домашни услови и која е најмалата возраст на мачето на која може да се земе од мајката оти сакам да биде мало. Мене многу ми се допаѓа вакво, ама може и друга раса, ако ми се допаѓа ќе го земам.

Само не знам како се вика оваа раса и дали има кај нас.
ПС: Можам да платам до 100 евра.
Dokolku nemas najdeno mace jas imam macka koja sto se omaci pred 1 mesec,persijanka,maceto e sivo
 
Член од
22 јули 2015
Мислења
606
Поени од реакции
493
Доколку некој има персиски мачиња за продавање нека ме контактира :)
 
Член од
9 август 2019
Мислења
2
Поени од реакции
0
Се поклонуваат 2 мачиња (женскo и машкo), стари 2 месеци, постојано се галат, предат и се доста дружељуби и расположени за игра. Се даваат за чување и во дворче и дома по ваш избор. број за контакт: 077922569 - Скопје 67480884_444167736179334_2994155971309207552_n.jpg 67480884_444167736179334_2994155971309207552_n.jpg 67434692_373335980034987_5311371413972582400_n.jpg 67814149_455449221964927_4745706126392164352_n.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom