Каде во градов прават најубави пици?

Член од
1 август 2015
Мислења
5
Поени од реакции
4
Пробајте да нарачате од Pizza Portrfino. Ставрно имаат превкусни пици. Цените на специалните пици со пршуто, 4 сирења, 4видови салами им се стварно специјани :zver:(180,220 и 300ден) Погледнете го менито нарачајте и уверете се!

 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.314
Пробајте да нарачате од Pizza Portrfino. Ставрно имаат превкусни пици. Цените на специалните пици со пршуто, 4 сирења, 4видови салами им се стварно специјани :zver:(180,220 и 300ден) Погледнете го менито нарачајте и уверете се!

Штo би рекoл Ејсид, нaместo фaктурa зa реклaмa дa ви пуштиме, дa пуштите вие пo еднa јужњaчкa зa aдминистрaцијaтa. Чистo кoлку дa се увериме вo квaлитетoт :D
 
Член од
1 август 2015
Мислења
5
Поени од реакции
4
Штo би рекoл Ејсид, нaместo фaктурa зa реклaмa дa ви пуштиме, дa пуштите вие пo еднa јужњaчкa зa aдминистрaцијaтa. Чистo кoлку дa се увериме вo квaлитетoт :D
Администрацијата е одамна уверена во квалитетеите на Пoртофино. Дај кажи како да те увериме тебе Дани!:motorce: <<<<сптремни
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Администрацијата е одамна уверена во квалитетеите на Пoртофино. Дај кажи како да те увериме тебе Дани!:motorce: <<<<сптремни
До каде вршите достава?
 
Член од
1 август 2015
Мислења
5
Поени од реакции
4
Прашањето ти е на место бидејчи многумина мамат со растителен кашкавал.За сите пици Портофино употребува исклучиво Gauda MILRAM, првокласен лашкавал, доставен од Рудине[DOUBLEPOST=1441787108][/DOUBLEPOST]
До каде вршите достава?
Ете некој ставил карта а ако си ТИ вон тие граници јави се и ќе средиме нешто за тебе специално :)
 
Последно уредено:

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Прашањето ти е на место бидејчи многумина мамат со растителен кашкавал.За сите пици Портофино употребува исклучиво Gauda MILRAM, првокласен лашкавал, доставен од Рудине[DOUBLEPOST=1441787108][/DOUBLEPOST]
Ете некој ставил карта а ајо си ТИ вон тие граници јави се и че средиме нешто за тебе специално :)
Не бе некад ако ми треба достава и ќе си платам колку ќе кажете, зошто гледам не испорачувате во ЃП, не е проблем. Фала :D
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.668
Поени од реакции
4.397
Прашањето ти е на место бидејчи многумина мамат со растителен кашкавал.За сите пици Портофино употребува исклучиво Gauda MILRAM, првокласен лашкавал, доставен од Рудине[DOUBLEPOST=1441787108][/DOUBLEPOST]
Ете некој ставил карта а ако си ТИ вон тие граници јави се и ќе средиме нешто за тебе специално :)
Da de vo pravo si e "osvetleniot-a". Napravete si i nekoi matematiki za nadvor od granicite.
Eve primer od mene gruba matematika.

Najmala naracka + ekstra kes za za dostava nadvor od opseg. Ima luge na koi ne im e problem da si doplatat za kvalitet(dokolku vistina e ubava pizata)
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.710
Поени од реакции
6.855
Колку за потсетување: Темата е каде има најубави пици. За последнава пицерија никој не даде мислење, освен сопственикот. ;)
 
Член од
1 август 2015
Мислења
5
Поени од реакции
4
Колку за потсетување: Темата е каде има најубави пици. За последнава пицерија никој не даде мислење, освен сопственикот. ;)
Јас не сум сосптвеникот него нивниот веб дизајнер а јадам пица таму скоро секој ден ;)
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.710
Поени од реакции
6.855
Јас не сум сосптвеникот него нивниот веб дизајнер а јадам пица таму скоро секој ден ;)
А, така ли? Извини, помислив дека си токму едниот од сопствениците, бидејќи знаеш детали од рецептурата, веќаваш попусти, го прошируваш реонот за достава. Сепак, мислам дека на овој начин не се прави реклама
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.502
Поени од реакции
14.677
Јас мислам дека и доволно реклама се направи.

Идемо даље.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
La Cucina Pizzeria Napoletana
Немам пробано ама му ја имам лајкнато страницата за Академија на пица мајстори и гарантирам на не пробано дека ова е најдобрата пица во Македонија. Се гледа по сликите мајсторијата.
Кој сака да научи за пица мајстор ова е академијата на која треба да се запише.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Немам пробано ама му ја имам лајкнато страницата за Академија на пица мајстори и гарантирам на не пробано дека ова е најдобрата пица во Македонија. Се гледа по сликите мајсторијата.
Кој сака да научи за пица мајстор ова е академијата на која треба да се запише.
Ги имам пробано порано во Каменица, ама вчера ми се пријаде пица и ми текна на нивниот вкус и викам да ги пишам и овде.

Другите што излегоа од нив не знам какви состојки ставаат и дали печат во фурна на дрва.
Некој ако може нека ја проба и тука.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom