Исчезнати лица

Член од
5 март 2018
Мислења
15.693
Поени од реакции
17.459
Проблемот кај повеќето од вас е што се обидувате да рационализирате нешто што е невозможно за рационализација. Друга проблем е што размислувате од ваша перспектива, односно се обидувате да пронајдете логика низ ваша призма со здрав разум.

Не може да се најде логика во ова, во буквално секое сценарио кое што го прочитавме изминативе месеци може да се најде дупка во планот и да изгледа нелогично. Единствениот заклучок е дека се работи нискоинтелегентни психопати и фала богу не можеме да им влеземе во нивните болни глави и да разбереме како мислеле дека планот ќе им пројде без никакви последици.
Проблемот е шо постојат личности кои и видео да излези од самиот чин, некои ќе речат принудени беа, гарант му држеа пиштол на глава, е до толку сме забегани со теории ... Уствари ги сфаќам, на сите ни е тешко да поверваме дека некој е спремен на такво нешто, и тоа е нормално.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.463
Поени од реакции
6.974
Проблемот кај повеќето од вас е што се обидувате да рационализирате нешто што е невозможно за рационализација. Друг проблем е што размислувате од ваша перспектива, односно се обидувате да пронајдете логика низ ваша призма со здрав разум.

Не може да се најде логика во ова, во буквално секое сценарио кое што го прочитавме изминативе месеци може да се најде дупка во планот и да изгледа нелогично. Единствениот заклучок е дека се работи нискоинтелегентни психопати и фала богу не можеме да им влеземе во нивните болни глави и да разбереме како мислеле дека планот ќе им пројде без никакви последици.
Vo pravo si ama sepak prochitaj ja mojata prikazna pogore i kazhi kaj gledash dupka
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.693
Поени од реакции
17.459
Ako ne drugo ne me pechi sonceto kako vas vo Bitola.
I tokmu toa shto SEGA go napisha go vikam i jas, nemash nikakvi dokazi i soznanija i se vi e rekla kazala i shto e najlosho vi smetaat tujgite "PRIKAZNI"
Добро ај вака, каков доказ сакаш за да те убедат ?
Само да ти напоменам, дека код не ја прават емисијата од ракав, дека имаат информации од прва рака.
Напоменато е во емисијата и конструирана е приказната според информациите кои ги имаат од обвинението.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.463
Поени од реакции
6.974
Проблемот е шо постојат личности кои и видео да излези од самиот чин, некои ќе речат принудени беа, гарант му држеа пиштол на глава, е до толку сме забегани со теории ... Уствари ги сфаќам, на сите ни е тешко да поверваме дека некој е спремен на такво нешто, и тоа е нормално.
Jas muzham se da poveruvam, samo ne vo glupav izgovor ja ubile za saat vreme odkako sakale da baraat otkup.

Toa e tolku glupavo shto i na najgolem budala ne bi mu padnalo na pamet da napravi takva glupost.

Treba da si ubiec so Pedigre ili da si vo ogromna nevolja za da ubiesh edno dete taka ednostavno!

Ovie site osven Palcho i toj Karatistot mozhebi se so IQ30 ama tolku bezdushni da se mi e teshko da poveruvam.Pogotovo ne za lica bez predhodno dosie
Автоматски споено мислење:

Добро ај вака, каков доказ сакаш за да те убедат ?
Само да ти напоменам, дека код не ја прават емисијата од ракав, дека имаат информации од прва рака.
Напоменато е во емисијата и конструирана е приказната според информациите кои ги имаат од обвинението.
Samo vistinata !

Zboruvame za istiot KOD sto ja praveshe prikaznata za Zhan Mitrev?
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ovs
Член од
5 март 2018
Мислења
15.693
Поени од реакции
17.459
Jas muzham se da poveruvam, samo ne vo glupav izgovor ja ubile za saat vreme odkako sakale da baraat otkup.

Toa e tolku glupavo shto i na najgolem budala ne bi mu padnalo na pamet da napravi takva glupost.

Treba da si ubiec so Pedigre ili da si vo ogromna nevolja za da ubiesh edno dete taka ednostavno!

Ovie site osven Palcho i toj Karatistot mozhebi se so IQ30 ama tolku bezdushni d se mi e teshko da poveruvam.Poftovo ne za lica bez predhodno dosie
Ќе се изненадиш со какви психопати сме опкружени секој ден. Вакво кешишевци ни се пред очи.
Очекуваше некој дека дете мало ќе убие пола паралелка? Или и за тоа постојат заговори ?
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.463
Поени од реакции
6.974
Очекуваше некој дека дете мало ќе убие пола паралелка? Или и за тоа постојат заговори ?
Toa e sosa druga peikazna so dokazi i fakti!
Razmazeno i nepravilno vospitano dete ( kako i mnogu drugi deca shto gi znam niz MK) koe od razocaruvanje i nemozhnost da se snajdi vo okolinata prezema chekori shto gi gledal po filmovi i video igri.

Takov slichen primer e i kopileto shto nekni gonpukashe Trump.
Ili neznam dali ti e poz na ata sluchkata so toj Shiptarot od Tetovo shto istepa kup lujge po ukici niz Wien
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.693
Поени од реакции
17.459
Toa e sosa druga peikazna so dokazi i fakti!
Razmazeno i nepravilno vospitano dete ( kako i mnogu drugi deca shto gi znam niz MK) koe od razocaruvanje i nemozhnost da se snajdi vo okolinata prezema chekori shto gi gledal po filmovi i video igri.
Епа сега тоа не ти е чудно а чудно ти е како овие монструмите отепале дете
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.463
Поени од реакции
6.974
Епа сега тоа не ти е чудно а чудно ти е како овие монструмите отепале дете
Da!
Toa e nesozreano dete koe e deformisano vo razvojoti zatoa odgovaraat i roditelite.

A barem Palcho i toj Karatistot se mnogu daleku od psihichki deformirani bez mozhnost da rezoniraat.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.693
Поени од реакции
17.459
Da!
Toa e nesozreano dete koe e deformisano vo razvojoti zatoa odgovaraat i roditelite.

A barem Palcho i toj Karatistot se mnogu daleku od psihichki deformirani bez mozhnost da rezoniraat.
Од кај ги знајш ти дали не се деформирани ? Заедно војска да не бевте ?
Другите не ги знам, ама Палчо баш на нездрав лик ми делува
 

Triadis

splinter in your mind
Член од
10 јануари 2024
Мислења
14
Поени од реакции
15
Проблемот кај повеќето од вас е што се обидувате да рационализирате нешто што е невозможно за рационализација. Друг проблем е што размислувате од ваша перспектива, односно се обидувате да пронајдете логика низ ваша призма со здрав разум.

Не може да се најде логика во ова, во буквално секое сценарио кое што го прочитавме изминативе месеци може да се најде дупка во планот и да изгледа нелогично. Единствениот заклучок е дека се работи нискоинтелегентни психопати и фала богу не можеме да им влеземе во нивните болни глави и да разбереме како мислеле дека планот ќе им пројде без никакви последици.
Тоа е поради селективната вистина што се објавува по медиумите. Простор измеѓу се пополнува со ментална гимнастика.

Целиот случај е луд јебе збуњеног. Во актот пишува дека Панчо е убиен околу 10 часот на 22ри, а кај Ного на јутуб го има на бензинската во 10:50 и 14:28. Таткото го држат без докази, а со екстракција на мобилниот имаат достап до сите контакти, пораки, разговори и на тие што се избришани и енкриптирани. Исто и со телефонот на детето, иако е искршен. Мотивот нема везе со оглед на доказите што се пласираат. Никакви детали за периодот откако е ставена во гепек до ликвидацијата и како дошло до тоа, ама па затоа пишува дека вратата е разбиена со штрафцигер. Испаничиле, а ретардот прави ладно подкаст еден ден потоа плус подготвил алиби една недела однапред..

Сето ова што го пишуваат медиумите е само површно, затоа нема логика целиот случај.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom