Истражување социјални медиуми

Член од
21 септември 2019
Мислења
3
Поени од реакции
2
Почитувани,

Потребни се испитаници за дипломски труд на тема "Социјални медиуми и расположение".

Еден од испитаниците ќе добие ваучер од Сити Мол, со вредност од 1000 ден.

Прашалникот се наоѓа во линкот подолу. Пополнувањето не би требало да трае повеќе од 10 мин.

Линк до прашалникот: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScCpHHXc-KJj0LXdR2FE-kD_xP5J5WGPEq-1CjkClXgWrv_Rw/viewform?vc=0&c=0&w=1
Автоматски споено мислење:

Би било одлично доколку можете да го споделите прашалникот на вашите профили.

Доколку имате прашања можете да ги поставите овде или во порака
 
Член од
5 март 2011
Мислења
844
Поени од реакции
825
Искрено почнав ама на 2рата страна почуствував дека за мене е мн како да кажам глупава анкетата некако прашањата ок ама понудените одговори глупи уште па кога видов дека има уште страни излегов... Извини
 
Член од
21 септември 2019
Мислења
3
Поени од реакции
2
Искрено почнав ама на 2рата страна почуствував дека за мене е мн како да кажам глупава анкетата некако прашањата ок ама понудените одговори глупи уште па кога видов дека има уште страни излегов... Извини
Нема потреба од извинување, знам дека некои прашања звучат чудно и не соодветно. За жал не можат да се променат бидејќи се стандардизирани прашалници, и не можеме да знаеме како променувањето на било кое прашање би влијаело на резултатите.

Благодарам за фидбекот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom