Искачување на Водно

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
14.188
Поени од реакции
22.278
Не е бидејки мој пријател планинар постојано полни од таму за дома.
Кога бил последен пат? Работата е што јас не сум бил подолго време, 2-3 месеци, и не знам всушност кога ја запреле...
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
27.575
Поени од реакции
50.378
Зошто е исклучена водата на Водно???? Ах леле.
Што ботој ќе беффте да не пишевте ебаго.
Запрена е цела година, се' им ебам :D
Заменуваме со лимонада од тоа ресторанчето над средно или пиво од трафиките :D
 
Член од
30 јуни 2020
Мислења
14
Поени од реакции
0
Дали знае некој од каде точно се влегува на патеката за велосипеди која води од доле до средно?
 
На врв Bottom