Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 ноември 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.032
HAJDE DA PODELIMO JEDNU LISTU PRVIH DESET KOJI SE JAVE
Автоматски споено мислење:

iptvclub je dosao do dna jer onaj majmun elmu je dno dna od coveka zato sto sam napisao da su otvorili i drugi forum kako je ovaj na iptc club prestao da se donira jer niko nije budala da daje vise novac onaj elmu je unisito skener da su svi zakljucali jer on je dao zastitu kako bi zakljucili servere i mene banirao a ja imam liste beli svet koga jebe majmun je covek jer samo da koristi ljude kao u pocetku uzeo oko 3000 eura od ljude ali dok ima ovce nek sisa,
Ako je ostala koja javljam se , pozdrav.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Nema ni sat vremena i toliko.Uzeli su oni sto prodaju,a ne oni sta im treba.
daj nemoj bit naivan molim te. pa čovjek nezna ni koji je koji server . izbacio listu servera koja nema veze sa vezom.
sad stavio mrtvu listu. pa zar stvarno misliš da ima neki čarobni skener?? nemojte bit naivni.
pojedini nemaju pojma o iptv. žicaju neke skenere i skripte a kad im netko naivan pošalje . onda izvuku što više i razjebu sve to.
za par lakova. ako ti treba lista da gledaš. javi mi se na pm pa ti pošaljem.
 
Член од
16 март 2023
Мислења
10
Поени од реакции
3
daj nemoj bit naivan molim te. pa čovjek nezna ni koji je koji server . izbacio listu servera koja nema veze sa vezom.
sad stavio mrtvu listu. pa zar stvarno misliš da ima neki čarobni skener?? nemojte bit naivni.
pojedini nemaju pojma o iptv. žicaju neke skenere i skripte a kad im netko naivan pošalje . onda izvuku što više i razjebu sve to.
za par lakova. ako ti treba lista da gledaš. javi mi se na pm pa ti pošaljem.
eto nek ti znas
Автоматски споено мислење:

daj nemoj bit naivan molim te. pa čovjek nezna ni koji je koji server . izbacio listu servera koja nema veze sa vezom.
sad stavio mrtvu listu. pa zar stvarno misliš da ima neki čarobni skener?? nemojte bit naivni.
pojedini nemaju pojma o iptv. žicaju neke skenere i skripte a kad im netko naivan pošalje . onda izvuku što više i razjebu sve to.
za par lakova. ako ti treba lista da gledaš. javi mi se na pm pa ti pošaljem.
sveznalica
 
Член од
27 јуни 2009
Мислења
194
Поени од реакции
89
daj nemoj bit naivan molim te. pa čovjek nezna ni koji je koji server . izbacio listu servera koja nema veze sa vezom.
sad stavio mrtvu listu. pa zar stvarno misliš da ima neki čarobni skener?? nemojte bit naivni.
pojedini nemaju pojma o iptv. žicaju neke skenere i skripte a kad im netko naivan pošalje . onda izvuku što više i razjebu sve to.
za par lakova. ako ti treba lista da gledaš. javi mi se na pm pa ti pošaljem.
Moze.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
HAJDE DA PODELIMO JEDNU LISTU PRVIH DESET KOJI SE JAVE
Автоматски споено мислење:

iptvclub je dosao do dna jer onaj majmun elmu je dno dna od coveka zato sto sam napisao da su otvorili i drugi forum kako je ovaj na iptc club prestao da se donira jer niko nije budala da daje vise novac onaj elmu je unisito skener da su svi zakljucali jer on je dao zastitu kako bi zakljucili servere i mene banirao a ja imam liste beli svet koga jebe majmun je covek jer samo da koristi ljude kao u pocetku uzeo oko 3000 eura od ljude ali dok ima ovce nek sisa,
Djordje...sa kojim motivom si pisao post,kazes imas listi pa zasto se potresas...Iznosis neke podatke koje ne mozemo proveriti,i kako poverovati...Sve i da je tako stvar je licnog izbora gde i sa kim biti,imas kajganu i jos neke forume malo li je...
 
Член од
13 јануари 2021
Мислења
167
Поени од реакции
73
Djordje...sa kojim motivom si pisao post,kazes imas listi pa zasto se potresas...Iznosis neke podatke koje ne mozemo proveriti,i kako poverovati...Sve i da je tako stvar je licnog izbora gde i sa kim biti,imas kajganu i jos neke forume malo li je...
Kazem da ljudi znaju kakv je lik i sta hoce od ljudi jer ljudi su donirali i posle im brise postove dabi ponovo placali kako bi imali neku listu a toje za mene prevara koliko znam i koliko sam pametan da mogu uociti za ista goruma koji su oni napravili i zato jease nestresiram kao [ojedinci jer kada kazes mu u lice on nema odgovor nego te banuje hahaha jer toje decija igra evoti igracka posle vrati mi igracku toje elmu seronja.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom