Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Kakve koristi od MAC listi kad imam stariji tv pa na njega mogu upisat samo m3u liste!
Znam ja korisit google... ima hrpa m3u listi koje traju dan ili 2 a ima hrpa ljudi koji isto mogu naći te liste koje su javno objavljene pa kad se zakači 10 ljudi na 1 konekciju nit se može gledat a niti traje dugo...
Bitno je da se svi hvale da imaju a niko neda!
Najlakše je reći ubi se... budi faca ako se već hvališ s tim ARTom pa podjeli jedan!
Ne treba mi lista s 100 konekcija... dosta mi samo s 1 konekcijom za vlastitu upotrebu!
Da li znas sta si napisao,ako je jedna konekcija vec ima vlasnika iliti korisnika kako moze biti za tvoju upotrebu....ili mislis da ti neko kupi listu.A drugo sa takvim stavom neces bas imati mnogo pomoci.Licno ti ne zameram,cak mogu i opravdati taj stav i ne zadovoljstvo ali ne mogu bezobrazluk izazvan licnom frustracijom sto imas stariji televizor.Umesto sto trosis energiju na pljuvanje po forumima ulozi je u neki koristan rad pa ce biti i televizor.
A sto se tice panela,jeste faca i ima status i evo javno ga pozivam da podeli sa mnom i siguran sam da ce to uciniti.Sta mislis zbog cega...
 
Последно уредено:

bak

Член од
27 март 2009
Мислења
37
Поени од реакции
1
Dobra vecer svi na forumu jer ima neki da mosali na pm. Lista od clientportal ili neka sa nase exyu kanale da imaju i makedonski
Pozdrav
 
Член од
21 август 2017
Мислења
158
Поени од реакции
133
Total tv има ново кодирање од пред некој ден или само кај мене се изгуби сигналот на сателитска на cardsharing ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom