Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Поздрав, може ли една помош од вас, дали може да се најде некој сталкер портал клиент за VU+ zero 4k ???? Нешто слично како за android(ott-navigator-iptv, IPTV.Stalker.Player-Pro,RobinhoodTvPro, StbEmu.Pro).

Благодарам, Ако може на ПП би бил многу благодарен.

Moze li jednu pomoch od vas, mozhe li da se nagje neki stalker portal klient za VU+ zero 4k ???? Neshto slichno kao za android(ott-navigator-iptv, IPTV.Stalker.Player-Pro,RobinhoodTvPro, StbEmu.Pro).

Hvala, Ako mozhe na PP bio bi veoma zahvalan.
Imas stalker_portal player ili ti stb emu ,radi na open atv i open pli,imas u plugins dodatci,dali radi na pure enigma 2 nemogu ti potvrdit.
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.589
Поени од реакции
81.183
Дечки, ако може адреса да ми дадете од скопското Jazz FM радио 100,8 ќе ви бидам многу благодарен... :)
 
Член од
21 август 2017
Мислења
158
Поени од реакции
133
Imas stalker_portal player ili ti stb emu ,radi na open atv i open pli,imas u plugins dodatci,dali radi na pure enigma 2 nemogu ti potvrdit.
Ja sam trazhio u plugins pa onda u downladable mew plugins pa u extension trazhio sam tamo i nisam nashao ili nisam video/obrato pazhnju dovoljno, pa ako mozhesh da mi pojasnish malo bit chu ti zahvalan. Hvala
 
Член од
17 мај 2018
Мислења
5
Поени од реакции
6
Pozdrav ima li neko problema sa ott navigatorom na amazon boxu, jer mi izbacuje error a npr lista na telefonu radi bez problema? :(
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520


Grlo me peče od nikotina,
Od teškog zraka i suhog vina,
Nekad mi svjetla zasljepe vid,
Nekad predamnom visok je zid.

I jutra znaju nemirna biti
Čini se rano ću ostariti,
Bil je pjesme do kasnih sati
Sutra ću opet se spakovati

I tako iz grada do grada,
Od mjesta do mjesta
Al drži me nada,
Da duga je cesta

Redaju se dani ti
Al na sve smo navikli,
Čovjek neće vječno bit
Zato neću prestat pit
Redaju se noći te
Neka su mi besane
Sve će jednom prestati
Pjesme neće nestati!

Dobro vam jutro dobri ljudi.Ugodan vikend vam želim.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom