Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
12 декември 2018
Мислења
153
Поени од реакции
172
iz koje je liste ovaj kanal?
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Znam ja i kome sam poslao taj link, ko vam je napravio te skripte, i na osnovu cega nisam ja debil.
Za to vam nisu potrebne nikakve skripte nikakvi alati samo jedan jedini link a sto je tebi to prezentirano drugacije pa ne razumjes tvoja stvar.
Vama je to kompajlirano vi ne vidite nista kao sto rekoh nebih da sa pijunima diskutiram ti neznas ni sta to znaci al et..
Znaci kradu ovi sa SF
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Znaci kradu ovi sa SF
Itekako gle slucajnosti poslije 2 dana nego sam poslao taj link jednom iptv bogu kako ga smatraju ovdje mnogi stigla skripta za vip. Isto tako u monogim aplikacijama koriste isti .
Torpedo nije to na tvom nivou razumjem te ne nerviraj se dzaba :)
A jedina stvar sto se treba dodati da bih se povukli strimovi je ova
curl -o "Multiconection List.txt" https://xwork
i to u jebeni.bat fajl al et bitno glumiti mangupa
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Itekako gle slucajnosti poslije 2 dana nego sam poslao taj link jednom iptv bogu kako ga smatraju ovdje mnogi stigla skripta za vip. Isto tako u monogim aplikacijama koriste isti .
Torpedo nije to na tvom nivou razumjem te ne nerviraj se dzaba :)
Zar nije taj link da pokupi sve makove sa određenog xc panela. Ja sam mislio da je to poteklo od 'francuza'
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Zar nije taj link da pokupi sve makove sa određenog xc panela. Ja sam mislio da je to poteklo od 'francuza'
Veze nemas niti si upucen ovo je server u Amsterdamu koji ove nasi gastarbajteri zakupljuju ne samo oni vec i stranci naravno. Kakvi crni makovi :)
P.S. Mozda Roterdam ili neki dr grad uglavnom Holandija.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Itekako gle slucajnosti poslije 2 dana nego sam poslao taj link jednom iptv bogu kako ga smatraju ovdje mnogi stigla skripta za vip. Isto tako u monogim aplikacijama koriste isti .
Torpedo nije to na tvom nivou razumjem te ne nerviraj se dzaba :)
A jedina stvar sto se treba dodati da bih se povukli strimovi je ova
curl -o "Multiconection List.txt" https://xwork
i to u jebeni.bat fajl al et bitno glumiti mangupa
Ono sto se kaze uhvaceni na djelu, eno im i one app za android koriste liste uzete sa doticnog link_a
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
239
Поени од реакции
375
[/QUOTE]
I sta s tim? to je stavljeno javno da se gleda ko nema sta. Vidim da si izmislio toplu vodu :kuracc:
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Poenta je da kradete od drugih stvari nikada to nebih imali da nisam ja nekome poslo eto u tome je ta poenta MUmijo. Ponovo zovem Fes TV Balkan UFO, Idiokratiju sve moguce alternativne kanale sklonite ovo prokletstvo crne mumije sa foruma. Ti si zajebao i Aron Kartera druze.
 
Член од
22 август 2018
Мислења
71
Поени од реакции
79
I sta s tim? to je stavljeno javno da se gleda ko nema sta. Vidim da si izmislio toplu vodu :kuracc:
[/QUOTE]
A gde je javno stavljeno da gledamo ako moze. Pozdrav.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom