Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Ljudi,smanjite tenzije,a što se tiče prošli ratova tu se nikada nećemo složiti.Zato bolje o tome ne raspavljati.Ako se oko ti stvari nemogu da slože povjesničati ,nećemo sogurno ni mi.Živili mi svi!
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Ovako kurac palac vi ste ratovali na Hrvatskom teritoriju znaci okupatori.
I , to je znači tvoje mišljenje o filmu...
Pravi si filmofil....nema šta....Nego reci ti ljudima odakle se javljaš, da im bude jasnije gde si ti bio sve to vreme...
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Danas sam odgledao film i dotaci cu se samo filma kao filma bez politicke pozadine i konotacije. Film ima jako predvidivu pricu sto te ne veze dva sata da ga gledas osim sto zivi od price o Jasenovcu samom. Da budemo iskreni, scenario je jako, jako tanak i mislim da nece ostaviti neki veci dojam na internacionalnom planu. Opet ponavljam, ovo je moje vidjenje filma kao filma i radnje bez da omalovazam ili podcjenjujem zrtve u Jasenovcu.
Jel Ti stvarno misliš da se ova uzbuna digla zbog umetničkog osvrta, a i Tvoj je merodavan, pristojno je ako nisi stručan da o tome ćutiš,svi su selektori,lektori kolektori, do mojega
"
Pažnja era je sveopšte KIbernetike novog poretka moralne istorijske duhovne ..........., istina i činjenice više nisu dozvoljeni ni u jednoj slobodnoj zemlji.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Ljudi,smanjite tenzije,a što se tiče prošli ratova tu se nikada nećemo složiti.Zato bolje o tome ne raspavljati.Ako se oko ti stvari nemogu da slože povjesničati ,nećemo sogurno ni mi.Živili mi svi!
Moj druže...Najjadnije je što koliko vidim o ratu komentarišu najviše oni koji nisu ni prismrdeli kada je bilo gusto...
Ali to tako ide...
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
sribima nije trebao logor u vukovaru odmasu silovali djecu i klali
Автоматски споено мислење:

nisu imali potrebe za logorom
Ajde daj mi adresu na PM da ti poašlejm bukvar pa da krenemo sa edukacijom onako kako i treba..od početka...
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Jbg, žao mi je ( u stvari i nije) ali stoka razume samo jezik stoke...
I ja svoju kaznu čekam časno i ponosno...vredela je za ovog nitkova...
kakva kazna kud ćeš veće od nerviranja,
Автоматски споено мислење:

Slušaj nisu oni imali logor za djecu u smislu da su ih tamo doveli i radili nažao.. To su napuštena Djeca s kozare koju je trebalo nahraniti i oskrbiti i spremiti za dalje, udomiti na neki naćin.. Nikakav logor za djecu... Pa ljudi nije moguće da još netko u to vjeruje..
Cinizam majstorski,niko i nikada neće moći da se seti da ovako sroči, ostavili ih roditelji
Nema šta vrhunski bezobrazluk, treba tvoje tako zbrinuti
 
Последно уредено:
Член од
16 февруари 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.182
Stvarno nemogu da svatim kolika se mrznja stvorila u narodu.
Ovdje niko nije dozivio prosli rat a ovaj mozda pola njih.
Najglasniji su oni koji su bili djeca ili se nisu ni rodili a sada se prave pametni.
Dok vecina se obogatila u ovom ratu zato ga sada podrzavaju,a stoka gladna ide za njima.
Nisam imenovo nijedan narod ali je tako. Kose nadje medzu njima neka oproste,nisam htjeo vrijedzati nikoga.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom